Barvy na vlasy

Objevte barvy na vlasy všech kategorii na Bezvavlasy.cz. Ať už jste kadeřník, stylista nebo toužíte po vytvoření extravagantního barevného účesu v pohodlí domova, náš široký sortiment je tu pro vás.

Pro barvení vlasů doma doporučujeme použít jedinečné vyživující masky na vlasy s barevnými pigmenty nebo některou z vymývajících se barev na vlasy bez amoniaku. Tyto barvy vlasy nepoškozují a můžete si tak užívat letních festivalů s veselými barvami, které nejsou trvalé a vlasy po jejich použití netrpí. Je libo levandulové nebo třešňové lokny? S těmito barvami dokážete opravdu cokoli!

Pro profesionály máme na výběr z opravdu velkého množství profesionálních barev na vlasy. Najdete u nás semi-permanentní i demi-permanentní barvy od předních značek pro kadeřnické profesionály, ale také barvy tón v tónu, přírodní hennu nebo přelivové barvy. Samozřejmě nechybí ani odpovídající oxidanty v ekonomických baleních a nezapomínáme ani na melírovací a zesvětlovací prášky na vlasy.

Pro udržení barvy na vlasech co nejdéle a zesílení jejího odstínu a lesku máme pro každého tu správnou péči pro barvené vlasy. Ať už jsou vaše vlasy blond a potřebujete se zbavit nepříjemných žlutých podtónů nebo vás trápí šediny, které prosvítají rychleji než stačíte dobarvovat, u nás najdete tu nejlepší péči pro použití mezi návštěvami kadeřnického salonu. Aby barva déle vydržela!

Celkem 650 produktů

Filtrovat

Vybrané filtry

  • Nebyl vybrán žádný filtr