Řasy a obočí

Pro dokonalé řasy a obočí každý den už dávno nestačí pouze kvalitní make-up. Je za potřebí myslet také na péči. Pokud se chcete vyhnout drahému navštěvování kosmetického salonu máme pro vás jeden tip. Vyzkoušejte domácí péči o řasy a obočí. Ušetříte tak váš čas i peníze.

Na e-shopu bezvavlasy.cz najdete vše co k dlouhodobému zvýraznění řas a obočí potřebujete. Vyzkoušejte barvy na řasy a obočí, které obsahují jako barvivo extrakty z rostlin, a jsou tak mnohem šetrnější než běžné barvy založené na oxidantech. Sérum a intenzivní péči pro růst řas a obočí RefectoCil a BeautyLash s unikátní kombinací aktivních rostlinných složek pro efektivní růst. Nebo třeba sadu pro trvalé tvarování vašich řas, která poskytne vašim řasám natočení, péči a výživu na dobu až 6 týdnů.

Nesmíme zapomenout ani na kvalitní doplňky sloužící k aplikaci těchto barev a sér. V našem sortimentu najdete také lepidla pro upevnění umělých řas, štětečky pro snadnou aplikaci, aplikační misky nebo samolepící natáčky. A pokud pořád nevíte, kde začít, sáhněte po startovacím setu, který vás krok za krokem provede světem krásného obočí a řas.

Celkem 45 produktů

Filtrovat

Vybrané filtry

  • Nebyl vybrán žádný filtr