Proč právě RefectoCil Eyelash Curl & Lift Refill Lash Perm & Neutralizer 2 x 3,5 ml?

Toužíte po permanentním natočení řas? Použití této sady je skvělou variantou pro klientky s rovnými řasami a pro ty, které nemohou mít prodloužené řasy. Natočené řasy budou vypadat přirozeně a výsledek vydrží až 4 týdny. Balení je určeno až pro 18 aplikací.

Jak použít RefectoCil Eyelash Curl & Lift Refill Lash Perm & Neutralizer 2 x 3,5 ml?

Správného postupu se dočtete v přiloženém návodu v balení. Doporučujeme používat v kosmetických salonech proškolenou osobou.

Složení RefectoCil Eyelash Curl & Lift Refill Lash Perm & Neutralizer 2 x 3,5 ml

Trvalá na řasy: Aqua, Thiolactic Acid, Cetearyl Alcohol, Ammonia, Ammonium Bicarbonate, Hydrolyzed Collagen, Ceteareth-20, Parfum, Sodium Cetearyl Sulfate, Cysteine Hcl, Sodium Laureth Sulfate, Ci 47005, Sodium Sulfate.

Neutralizér: Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogen Peroxide, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Sodium Phosphate, Parfum.

Sada obsahuje
  • 1x Trvalou na řasy
  • 1x Neutralizátor
Produkty Refectocil jsou vyráběny v rodinném podniku Gschwentner Haarkosmetik. Tato společnost byla založena ve Vídni roku 1930 Josefem a Angelou Gschwentnerovými, kteří se již od začátku soustředili na výrobu kvalitní kosmetiky pro barvení řas a obočí. Perfektní a profesionální péče o obočí a řasy - to jsou produkty značky Refectocil. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích Gschwentner Haarkosmetik a dále jsou zpracovány, baleny a expedovány vlastní výrobní linkou, a to vše v té nejlepší kvalitě. Tato značka se prodává již ve více než 50 zemích světa už přes 60 let. Mezi nejoblíbenejší produkt této značky patří barva na řasy a obočí, která je oblíbená nejen na domácí použití, ale také řadou profesionálů v kosmetických salonech. Výhodou je jednoduchá a spolehlivá aplikace, rychlé působení, vynikající výsledek a hned několik barevných odstínů, ze kterých můžete vybírat.