Difuzéry

Chcete mít nádherně provoněný byt, ale svíčky nejsou pro vás to pravé? Možná právě vám bude vyhovovat použití praktického difuzéru s dřevěnými tyčinkami.

Aroma difuzéry představují jeden z nejoblíbenějších způsobů jak snadno, rychle, a především dlouhodobě provonět váš domov. Pokud si vyberete ten správný objem difuzéru vůči velikosti místnosti, vůně se bude postupně uvolňovat a provoní celý byt. Difuzéry se často považují za bezpečnou alternativu svíček především v prostorech, kde oheň může být nebezpečný. Použít je můžete tedy nejen doma, ale například i v kanceláři, obchodě nebo kadeřnickém salonu. Stačí vybrat vůni, která navodí tu správnou atmosféru – která je ta vaše? Osvěžující bergamot, svůdná vůně patchouli nebo uklidňující heřmánek s trochou zemitého cedru

Použití difuzéru je opravdu snadné. Stačí nalít esenciální směs nebo olej do nádobky (nemíchejte s vodou) a umístít do ní přiložené tyčinky. Dbejte bezpečnosti a umístěte difuzér do bezpečné vzdálenosti od dětí a domácích mazlíčků.

Celkem 75 produktů

Filtrovat

Vybrané filtry

  • Nebyl vybrán žádný filtr