Kadeřnické potřeby

Vybírejte ze širokého sortimentu kadeřnických potřeb za skvělou cenu a se slevou na bezvavlasy.cz. U nás najdete kadeřnické zboží do každého kadeřnického či barber salonu, ale také praktické vybavení do vašeho kadeřnictví.

Potřebujete vybavit vaše kadeřnictví tou nejkvalitnější profesionální vlasovou péčí a stylingem? Máme pro vás velká ekonomická balení šamponů, kondicionéru i masek na vlasy. Rozmazlete své klienty a klientky luxusní bezoplachovou péčí, olejovým sérem nebo jedinečným parfémem na vlasy!

Nabízíme také široký výběr barev na vlasy - semi-permanentní i demi-permanentní barvy od předních značek pro kadeřnické profesionály, ale také barvy tón v tónu, přírodní hennu nebo přelivové barvy. Samozřejmě nechybí ani odpovídající oxidanty v ekonomických baleních a také melírovací a zesvětlovací prášky na vlasy.

Nezapomínáme ani na kadeřnické potřeby pro každý den, jako je například alobal, papírové utěrky, ochranné rukavice nebo pláštěnky, kadeřnické zástěry a zrcátka. U nás si vyberete i z kvalitní elektroniky, ať už to je tichý a výkonný profesionální fén Parlux nebo populární strojek na vlasy Oster se vyměnitelnými zastřihovacími hlavicemi.

Celkem 520 produktů

Filtrovat

Vybrané filtry

  • Nebyl vybrán žádný filtr