Líčení očí

Líčení očí pro někoho znamená přesná černá linka a pro jiného hra s metalickými odlesky. Ať už dáváte přednost čemukoli, u nás najdete praktické paletky očních stínů, které vám pomohou vytvořit přirozené denní líčení do práce, ale i romantický look na rande. Nebo toužíte po dramatickém očním líčení, které oslní každého na večerní párty či novoročním večírku? Líčení dodejte dokonalost vaší oblíbenou objemovou řasenkou.

Samozřejmě nezapomínáme ani na ty, které milují minimalistické oční líčení. Těm přinášíme perfektní černé linky ve formě fixu, gelu i kajalové tužky. Pro ty odvážnější máme i excentrické tyrkysové, fialové či zlaté oční linky, kterými rozzáříte váš pohled bez použití očních stínů.

Ráda sledujete nejnovější trendy v líčení obočí? Tak to jste tu správně! Protože my také! Přinášíme pro vás ty nejnovější kosmetické vychytávky ve světě líčení obočí. Proto můžete vybírat z gelů na obočí s mikrofibery, voděodolnými tužkami, trojhrotými fixy, ale i tradičními pudrovými sety na vyplnění obočí.

Celkem 204 produktů

Filtrovat

Vybrané filtry

  • Nebyl vybrán žádný filtr