Styling

Všichni toužíme po tom, aby naše vlasy vypadaly perfektně hned od samého rána a oslnivý účes nám vydržel až do večera. My jsme tu proto, abychom vám tento sen splnili!

Máte dlouhé lokny, které udržujete uhlazené, lesklé a narovnané žehličkou na vlasy? Pak potřebujete termoochranné mléko, které vaše vlasy ochrání před žárem žehličky a zabrání tak poškození vlasového vlákna i třepení konečků. Ale také uhlazovací olej s výtažkem z hedvábí nebo jiný bezoplachový stylingový produkt, který vlasům dodá nádherný lesk.

Zdobí vaši hlavu veselé kudrliny? Porozhlédněte se po produktech speciálně vyvinutých pro vlnité a kudrnaté vlasy. Dodejte vašim kudrnatým vlasům divokou texturu slaným sprejem nebo zvýrazněte kudrliny jedinečným krémem pro uhlazení a definici. Celý účes zafixujte silným nebo extra silným lakem na vlasy, třeba tím bez aerosolů.

I pro krátké vlasy mužů i žen máme velký výběr stylingových vlasových produktů. Ať už sháníte gel na vlasy s mokrým efektem, suchý šampon, modelovací hlínu nebo snadno použitelný vosk pro krátké vlasy, u nás si vyberete. Tak který účes vyzkoušíte dnes?

Celkem 966 produktů

Filtrovat

Vybrané filtry

  • Nebyl vybrán žádný filtr