Děti

Očekáváte nový přírůstek do rodiny nebo hledáte pro své dítě tu nejlepší a nejšetrnější kosmetickou péči? V našem internetovém obchodě bezvavlasy.cz nabízíme pro miminka a děti každého věku tu nejkvalitnější dětskou kosmetiku pro vlasy i tělo. Prohlédněte si naši rozmanitou nabídku dětské kosmetiky za nízké ceny a hýčkejte s ní svá drobátka.

U nás víme, že dětská pokožka je velmi citlivá, a proto vyžaduje speciální péči. V naší nabídce naleznete produkty ověřených a certifikovaných značek, které jsou speciálně vytvořeny pro potřeby citlivé dětské pokožky a jemných vlasů. Vybírat můžete z dětských šamponů, tělových mlék, krémů, olejíčků či přípravků do koupele. Naše extra jemné mycí gely na tělo a vlasy dělají koupání zábavné a bez starostí. Šampony a kondicionéry pro děti se účinně starají o jemné dětské vlásky, dodávají jim báječnou vůni a zanechávají je bez uzlíků.

Kosmetika pro starší děti je ideální pro každodenní použití a chrání dětskou pokožku před nežádoucím vysoušením. Chcete se nadobro zbavit slziček a záchvatů vzteku při každodenním rozčesáváním vlasů vašeho dítka? Vyzkoušejte kvalitní dětské hřebeny Tangle Teezers pro rozčesávání mokrých či suchých vlasů bez zadrhávání. Hřebeny mají barevné a stylové motivy, a tak se zalíbí kdejaké malé princezně i neposednému raubíři.

Celkem 77 produktů

Filtrovat

Vybrané filtry

  • Nebyl vybrán žádný filtr