Péče o pleť

Poznejte na vlastní kůži produkty z naší kategorie péče o pleť. Od denních krémů po omlazující obličejové masky, u nás najdete vše, co je vhodné pro citlivou, mastnou i kombinovanou pleť. Dopřejte své pokožce to, co skutečně potřebuje.

Jak na normální a kombinovanou pleť? Normální a kombinovaná pleť vyžaduje především rutinní péči. Najděte produkty, které vám budou vyhovovat a dodržujte jejich pravidelné používání. Používejte hydratační přípravky jako jsou pleťové krémy a péče pro zajištění každodenní hydratace a výživy. Vyzkoušejte peeling pro odstranění odumřelých kožních buněk a tonery pro zmenšení pórů a odstranění přebytečné mastnoty.

Jak na suchou pleť? Cítíte i po umytí pleťové pokožky pnutí a suchost? Pak je pravděpodobné, že máte suchou nebo dehydratovanou pokožkou. Prvním krokem k odstranění suché pokožky je jemný peeling. Odstranění nebo exfoliace starších mrtvých buněk totiž pomáhá zlepšit vzhled pokožky, ale také pomáhá obnovit funkci bariéry a schopnost pokožky udržet vlhkost. Udržujte pokožku hydratovanou našimi přípravky na péči o pleť s kyselinou hyaluronovou a hydratačními krémy pro ještě krásnější, zdravější pleť.

Jak na mastnou pleť? Pokud máte mastnou pokožku, je důležité dávat si pozor na to jak moc ji čistíte, bohatě totiž stačí dvakrát denně. Také je důležité vyhnout se produktům na bázi alkoholu, ačkoli mohou být lákavé. Ty totiž naopak pokožku dráždí a podporují tvorbu mazu. Správnými čisticími prostředky na mastnou pleť odstraníte přebytečnou mastnotu a zároveň zmenšíte póry. Používejte hydratační přípravky pro mastnou pleť pro zajištění hydratace pokožky a zároveň snížení tvorby mazu. Nezapomínejte na účinné peelingy, uklidňující tonery a lehké krémy, které pomáhají pokožce vypadat vyváženě a bez lesku.

Celkem 182 produktů

Filtrovat

Vybrané filtry

  • Nebyl vybrán žádný filtr