Proč právě L'Oréal Paris Revitalift Filler HA hyaluronové vyplňující sérum 16 ml?

Revitalift Filer [Ha] sérum obsahuje 10 krát vyšší koncentraci kyseliny hayluronové. Vyplňuje vrásky a obnovuje plnost pleti. Složení intenzivně navrací pleti hutnost, vyhlazuje a vypíná pleť. Pro zvýšení účinnosti aplikujte před denním krémem Revitalift Filler.

Jedinečné vlastnosti:

po 4 hodinách

  • struktura pleti se zlepšuje
  • pleť je posílená (+26%), pružnější (+13%) a pevnější (+10%)
  • Pleť je perfektně hydratovaná.

po 4 týdnech

  • výrazná redukce vrásek okolo očí (-20%), na čele (-11%) a nad horním rtem (-14%)
Jak používat L'Oréal Paris Revitalift Filler HA hyaluronové vyplňující sérum 16ml?
  • konečkami prstů rozetřete několik kapek po celém obličeji a nechte vstřebat. Poté naneste krém. Pro všechny typy pleti včetně citlivé.

L'Oréal Paris dnes patří mezi přední kosmetické značky prodávané v každé drogerii a parfumerii. Značka je reprezentována celou řadou ambasadorů a ambasadorek, které ztělesňují unikátní pohled na krásu zosobněný v legendárním hesle "Protože vy za to stojíte". Najdete mezi nimi například krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes nebo Gong Li. L'Oréal Paris prodává celosvětově 50 produktů každou vteřinu a díky svým výzkumným laboratořím nabízí širokou škálu produktů pro muže i ženy ze všech kontinentů, ať už se jedná o make-up, pleťovou péči, péči o vlasy, stylingové produkty, barvy na vlasy či kosmetiku pro muže. Světový úspěch produktových řad jako jsou rtěnky Color Riche, pleťové krémy Revitalift nebo kosmetika pro muže Men Expert Hydra Energetic je výsledkem unikátní expertízy značky, kterou jí dodávají ti nejlepší odborníci, ať už se jedná o Christopha Robina, předního odborníka na barvení vlasů, Stéphane Lanciena, který se specializuje na vlasovou péči, či světovou špičku v oblasti make-upu, Val Garland.