Proč právě L'Oréal Paris Age Specialist 35+ hydratační denní péče proti vráskám 50ml?

L'Oréal Paris Age Specialist 35+ hydratační denní péče proti vráskám. Po 35. roku života může nedostatek kolagenu způsobit ztrátu elasticity pokožky, objevují se první vrásky.Trojí účinek:
  • redukuje vrásky - až 85% žen pocítilo hladší pokožku. Vaše vrásky a linky jsou redukovány. Vaše pokožku bude ráno vypadat vypnutější a mladší.

  • zlepšuje pružnost pleti - pružnost pleti je vylepšena. Pleť je plnější.

  • hydratuje 24h - pokožka je intenzivně hydratovaná. Pro pocit hedvábné a hladké pleti.Použití: naneste každé ráno krouživými pohyby na vyčistěnou pleť tváře a krku.


L'Oréal Paris dnes patří mezi přední kosmetické značky prodávané v každé drogerii a parfumerii. Značka je reprezentována celou řadou ambasadorů a ambasadorek, které ztělesňují unikátní pohled na krásu zosobněný v legendárním hesle "Protože vy za to stojíte". Najdete mezi nimi například krásky Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Elle Fanning, Helen Mirren, Maria Borges, Doutzen Kroes nebo Gong Li. L'Oréal Paris prodává celosvětově 50 produktů každou vteřinu a díky svým výzkumným laboratořím nabízí širokou škálu produktů pro muže i ženy ze všech kontinentů, ať už se jedná o make-up, pleťovou péči, péči o vlasy, stylingové produkty, barvy na vlasy či kosmetiku pro muže. Světový úspěch produktových řad jako jsou rtěnky Color Riche, pleťové krémy Revitalift nebo kosmetika pro muže Men Expert Hydra Energetic je výsledkem unikátní expertízy značky, kterou jí dodávají ti nejlepší odborníci, ať už se jedná o Christopha Robina, předního odborníka na barvení vlasů, Stéphane Lanciena, který se specializuje na vlasovou péči, či světovou špičku v oblasti make-upu, Val Garland.