Proč právě Refectocil Curl&Lift Refill Lash&Brow Perm Refill Neutralizer 3,5 ml?

Trávíte každé ráno nespočet času tím, abyste zkrotili své obočí a natočili řasy? Toužíte po krásně natočených, objemných řasách a trvalém, pevném obočí? Tato sada je skvělou variantou pro ty z vás, kterým příroda nadělila rovné, nepoddajné řasy a neposedné obočí, které si zkrátka dělá, co chce.

Jedinečné vlastnosti:
  • Vhodné pro trvalou na řasy, lifting řas a také laminaci obočí,
  • poskytuje přirozený a upravený vzhled,
  • zkrotí neposedné řasy i chloupky obočí,
  • dodá řasám i obočí trvalý a pevný tvar,
  • balení vydrží až 18 aplikací.
Jak použít Refectocil Curl&Lift Refill Lash&Brow Perm Refill Neutralizer 3,5 ml?

Nejprve řasy i obočí důkladně očistěte. Dále postupujte v aplikaci dle přiloženém návodu obsaženého v balení. Sadu doporučujeme používat v kosmetických salonech proškolenou osobou.

Složení Refectocil Curl&Lift Refill Lash&Brow Perm Refill Neutralizer 3,5 ml

Trvalá: Aqua, Thiolactic Acid, Cetearyl Alcohol, Ammonia, Ammonium Bicarbonate, Hydrolyzed Collagen, Ceteareth-20, Parfum, Sodium Cetearyl Sulfate, Cysteine Hcl, Sodium Laureth Sulfate, Ci 47005, Sodium Sulfate.

Neutralizace: Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogen Peroxide, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Sodium Phosphate, Parfum

Produkty Refectocil jsou vyráběny v rodinném podniku Gschwentner Haarkosmetik. Tato společnost byla založena ve Vídni roku 1930 Josefem a Angelou Gschwentnerovými, kteří se již od začátku soustředili na výrobu kvalitní kosmetiky pro barvení řas a obočí. Perfektní a profesionální péče o obočí a řasy - to jsou produkty značky Refectocil. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích Gschwentner Haarkosmetik a dále jsou zpracovány, baleny a expedovány vlastní výrobní linkou, a to vše v té nejlepší kvalitě. Tato značka se prodává již ve více než 50 zemích světa už přes 60 let. Mezi nejoblíbenejší produkt této značky patří barva na řasy a obočí, která je oblíbená nejen na domácí použití, ale také řadou profesionálů v kosmetických salonech. Výhodou je jednoduchá a spolehlivá aplikace, rychlé působení, vynikající výsledek a hned několik barevných odstínů, ze kterých můžete vybírat.