Proč právě RefectoCil Brow Lamination Kit?

Brow Lifting neboli laminace obočí je účinná a rychlá metoda úpravy obočí. Celý proces spočívá v aplikaci přípravků na jednotlivé chloupky, které se kroutí a obočí kvůli tomu působí neupraveně. Laminace narovná, zvýrazní, vyplní a zafixuje chloupky a dodá skvělý výsledek v úpravě obočí.

Sada na laminaci obočí RefectoCil Brow Lamination Kit upraví a zvýrazní chloupky v obočí za pouhých 10 minut. Umožňuje tvarovat a fixovat obočí do požadovaného tvaru a vytváří plnější vzhled.

Sada obsahuje:
  • 2x RefectoCil trvalou na obočí Lash & Brow Perm 3,5 ml
  • 2x RefectoCil neutralizer 3,5 ml
  • 2x RefectoCil aplikační štětec
  • 2x Refectocil plastové misky
  • 1x RefectoCil vyživující gelové podložky pod oči
Jak použít RefectoCil Brow Lamination Kit?

Odličte oči a oční okolí pomocí micelárního odličovače očí a mastnotu odstraňte solným roztokem. Před aplikací musí být pokožka čistá a suchá.Pomocí gumového kartáčku obočí pročešte a dodejte mu požadovaný tvar.Naneste Lash & Brow Perm na celé obočí, nechte působit 6 minut.Odstraňte Lash & Brow Perm suchým vatovým tamponem.Štětečkem naneste neutralizér a nechte působit 4 minuty.Pomocí vlhkého vatového tamponku odstraňte z obočí neutralizér a důkladně solným roztokem odstraňte zbytky.Poté obočí nabarvěte zvolenou barvou. Doba působení barvy je po laminaci obočí pouze 3 minuty.

Produkty Refectocil jsou vyráběny v rodinném podniku Gschwentner Haarkosmetik. Tato společnost byla založena ve Vídni roku 1930 Josefem a Angelou Gschwentnerovými, kteří se již od začátku soustředili na výrobu kvalitní kosmetiky pro barvení řas a obočí. Perfektní a profesionální péče o obočí a řasy - to jsou produkty značky Refectocil. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích Gschwentner Haarkosmetik a dále jsou zpracovány, baleny a expedovány vlastní výrobní linkou, a to vše v té nejlepší kvalitě. Tato značka se prodává již ve více než 50 zemích světa už přes 60 let. Mezi nejoblíbenejší produkt této značky patří barva na řasy a obočí, která je oblíbená nejen na domácí použití, ale také řadou profesionálů v kosmetických salonech. Výhodou je jednoduchá a spolehlivá aplikace, rychlé působení, vynikající výsledek a hned několik barevných odstínů, ze kterých můžete vybírat.