Proč právě RefectoCil Brow Mapper Brow Pencil?

Aby mělo obočí ten správný tvar a dokonalý vzhled, je za potřeby mít k tomu ty správné kosmetické pomůcky.

Značka RefectoCil nabízí bílou kajalovou tužku na obočí RefectoCil Brow Mapper Brow Pencil, která pomůže s individuálním vykreslením každého tvaru obočí. Pomůže vykreslit před barvením správný tvar nebo ji lze použít pro první krok stylingu obočí. Tužka je voděodolná, zajišťuje intenzivní barevnost a je obohacena o vitamín E, který pečuje o obočí.

Jedinečné vlastnosti:
  • Dokonale vykresluje obočí,
  • konturuje obočí pro optimální tvar,
  • voděodolné složení,
  • lze použít i jako bílou tužku,
  • má dlouhotrvající držení až 8 hodin,
  • dodává intenzivní barevnost,
  • vhodná pro všechny typy pleti.
Jak použít RefectoCil Brow Mapper Brow Pencil?

S tužkou vykreslete požadovaný tvar obočí a pokračujte v dalším stylingu obočí. Tužku také můžete použít i na oči.

Složení RefectoCil Brow Mapper Brow Pencil
CI 77891, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate.
Produkty Refectocil jsou vyráběny v rodinném podniku Gschwentner Haarkosmetik. Tato společnost byla založena ve Vídni roku 1930 Josefem a Angelou Gschwentnerovými, kteří se již od začátku soustředili na výrobu kvalitní kosmetiky pro barvení řas a obočí. Perfektní a profesionální péče o obočí a řasy - to jsou produkty značky Refectocil. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích Gschwentner Haarkosmetik a dále jsou zpracovány, baleny a expedovány vlastní výrobní linkou, a to vše v té nejlepší kvalitě. Tato značka se prodává již ve více než 50 zemích světa už přes 60 let. Mezi nejoblíbenejší produkt této značky patří barva na řasy a obočí, která je oblíbená nejen na domácí použití, ale také řadou profesionálů v kosmetických salonech. Výhodou je jednoduchá a spolehlivá aplikace, rychlé působení, vynikající výsledek a hned několik barevných odstínů, ze kterých můžete vybírat.