Proč právě RefectoCil Browista Toolkit?

Vybavte se profesionálními pomůckami pro perfektní a bezchybnou úpravu řas a obočí.

Aplikační sada štětců a mističek RefectoCil Browista Toolkit se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při aplikaci barev RefectoCil. Sada obsahuje inovativní oboustranné štětce se širším a tence zkoseným koncem a kartáčky s gumovou spirálkou, pro dokonalé pročesání řas a chloupků. Pokud toužíte po krásném obočí a výrazných řasách, určitě by vám ve vaší kosmetické výbavě neměly chybět tyto profesionální pomůcky k úpravě řas a obočí.

Sada obsahuje
  • 2 aplikační štětce s kartáčky
  • 2 plastové mističky1 uzavíratelný obal
Jak správně používat RefectoCil Browista Toolkit?

Aplikační štětce používejte na barvení řas a obočí. Kartáčky slouží k pročesání chloupků na obočí a řas, velmi dobře také oddělí řasy, aby nepůsobily slepeným dojmem. Misky slouží na míchání barev RefectoCil.

Produkty Refectocil jsou vyráběny v rodinném podniku Gschwentner Haarkosmetik. Tato společnost byla založena ve Vídni roku 1930 Josefem a Angelou Gschwentnerovými, kteří se již od začátku soustředili na výrobu kvalitní kosmetiky pro barvení řas a obočí. Perfektní a profesionální péče o obočí a řasy - to jsou produkty značky Refectocil. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích Gschwentner Haarkosmetik a dále jsou zpracovány, baleny a expedovány vlastní výrobní linkou, a to vše v té nejlepší kvalitě. Tato značka se prodává již ve více než 50 zemích světa už přes 60 let. Mezi nejoblíbenejší produkt této značky patří barva na řasy a obočí, která je oblíbená nejen na domácí použití, ale také řadou profesionálů v kosmetických salonech. Výhodou je jednoduchá a spolehlivá aplikace, rychlé působení, vynikající výsledek a hned několik barevných odstínů, ze kterých můžete vybírat.