Vše skladem
Všechno zboží je originální
Férové ceny

Barvy na vlasy

Filtry
Professional −36 %
Londa Professional Lightplex Bond Completion In-Salon Treatment 750 ml Intenzivní salonní kúra pro chemicky ošetřené vlasy
Londa Professional Londa Professional Lightplex Bond Completion In-Salon Treatment 750 ml
Intenzivní salonní kúra pro chemicky ošetřené vlasy
3 070 Kč
1 964 Kč
Sibel Slanted Tint Brush Štětec na barvení vlasů
Sibel Sibel Slanted Tint Brush
Štětec na barvení vlasů
32 Kč
Professional
Indola Crea-Mix 60 ml Permanentní barva na vlasy
Indola Indola Crea-Mix 60 ml
Permanentní barva na vlasy
od 115 Kč
Goldwell Color Brush Angle Cut 18 mm Štětec na barvení vlasů
Goldwell Goldwell Color Brush Angle Cut 18 mm
Štětec na barvení vlasů
43 Kč
−39 %
Maria Nila Colour Refresh Mask White Mix 0.00 300 ml Vyživující maska vhodná k ředění odstínů masek Colour Refresh
Maria Nila Maria Nila Colour Refresh Mask White Mix 0.00 300 ml
Vyživující maska vhodná k ředění odstínů masek…
909 Kč
559 Kč

Barvy na vlasy

Objevte barvy na vlasy všech kategorii na Bezvavlasy.cz. Ať už jste kadeřník, stylista nebo toužíte po vytvoření extravagantního barevného účesu v pohodlí domova, náš široký sortiment je tu pro vás.

Pro barvení vlasů doma doporučujeme použít jedinečné vyživující masky na vlasy s barevnými pigmenty nebo některou z vymývajících se barev na vlasy bez amoniaku. Tyto barvy vlasy nepoškozují a můžete si tak užívat letních festivalů s veselými barvami, které nejsou trvalé a vlasy po jejich použití netrpí. Je libo levandulové nebo třešňové lokny? S těmito barvami dokážete opravdu cokoli!

Pro profesionály máme na výběr z opravdu velkého množství profesionálních barev na vlasy. Najdete u nás semi-permanentní i demi-permanentní barvy od předních značek pro kadeřnické profesionály, ale také barvy tón v tónu, přírodní hennu nebo přelivové barvy. Samozřejmě nechybí ani odpovídající oxidanty v ekonomických baleních a nezapomínáme ani na melírovací a zesvětlovací prášky na vlasy.

Pro udržení barvy na vlasech co nejdéle a zesílení jejího odstínu a lesku máme pro každého tu správnou péči pro barvené vlasy. Ať už jsou vaše vlasy blond a potřebujete se zbavit nepříjemných žlutých podtónů nebo vás trápí šediny, které prosvítají rychleji než stačíte dobarvovat, u nás najdete tu nejlepší péči pro použití mezi návštěvami kadeřnického salonu. Aby barva déle vydržela!