Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Kérastase Spray Á Porter 50 ml

Sprej pro plážový efekt
Kérastase
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: K0406
Hmotnost produktu: 72 g

Proč právě Kérastase Spray Á Porter 50 ml?

Sprej pro plážový efekt s termo ochranou Spray Á Porter s pružnou fixací pro volný pohyb vlasů. Bohaté složení spreje obsahuje minerální soli, které vlasy vyživují a dodávají vlasům ležérní plážový styl. Speciální termo ochrana zajistí vlasům bezpečný pobyt na sluníčku, stejně jako ochranu proti horkému vzduchu z fénu.Vlastnosti:
  • vytváří okamžité plážové vlny bez slepování

  • chrání před UVA zářením a tepelnou ochranou

  • lehké složení, které nezatěžuje vlasy

  • dodává vlasům jemný lesk

  • zvyšuje objem vlasů

  • vytváří flexibilní drženíAktivní složky:
  • xylóza s minerální solí - umožňuje přirozený pohyb vlasůPoužití:
  • aplikujte na vlhké nebo suché vlasy, nechte přirozeně uschnout nebo vyfénujte vlasy do sucha
Kérastase

Proč je značka Kérastase tak výjimečná?

Historie luxusní značky vlasové péče Kérastase se začala psát v roce 1964 v Paříži. Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných jedinečných výrobků se podílí více než 700 vědců, kteří pro vás pečlivě testují a analyzují všechny luxusní produkty. Filozofií a přední myšlenkou této luxusní značky je „na prvním místě je péče“. Kérastase nabízí několik řad vlasových produktů, každá řada se zabývá jinou vlasovou problematikou. Ať již se jedná o řadu Nutritive, která pečuje o suché a namáhané vlasy, nebo o řadu Chronologiste, která je speciálně vyvinuta pro péči o stárnoucí vlasy, u této značky vždy najdete kompletní řešení v péči o vlasy. Nelze zapomenout ani na řadu přírodní vyživující vlasové kosmetiky Aura Botanica, která se těší velké oblibě mezi zákaznicemi, ale i v kadeřnických salonech.

Kérastase je značka odhodlaná podporovat používání udržitelných materiálů, redukovat plýtvání vodou a snižovat svou uhlíkovou stopu. Najdete zde i produkty bez parabenů, silikonů, sulfátů a další chemie.