Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Lil´ Holster Skinny pouzdro červené

Praktické silikonové pouzdro na každodenní potřeby
Holster
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: HOL004
Hmotnost produktu: 1000 g

Proč právě Lil´ Holster Skinny pouzdro červené?

Lil' Holster je přenosná silikonová kapsa, která je vhodná pro vaše malé předměty a příslušenství každodenního použití. Je vyrobena ze 100%-ního silikonu a skládá se ze dvou částí: prostorná kapsa a chlopeň, která se přisaje na hladké povrchy v domácnosti. Dohromady poskytují chytré a jednoduché řešení pro uskladnění vašich denně používaných doplňků.Jak Lil' Holster použít

Speciálně vypracovaný silikon přilne na jakýkoli hladký, neporézní povrch. Plocha a váš Lil' Holster musí být čisté a suché pro maximální přilnavost. Přitlačte chlopeň pouzdra na váš stůl, pult nebo dřez, aby přilnula k povrchu. Pokud chcete pouzdro přemístit, lehce chlopeň nadzvedněte a přesuňte dle potřeby.

 

Jak Lil' Holster drží

Lil' Holster nepoužívá lepidlo ani přísavky, proto není trvale připojen k povrchu a dá se přemisťovat. Lepivost chlopně je trvalá a nebude zanikat. Špína a nečistoty mohou snížit přilnavost.Bude Lil' Holster držet na mé desce?

Lil' Holster bude držet na jakémkoliv hladkém, neporézním povrchu, včetně dlaždic, dřeva, laminátů, žule, kovu, skle, vinylu, porcelánu, plastů, kůže a další.Je Lil' Holster odolné vůči teplu?

Všechny Lil' Holster jsou odolné do teploty 120°C.Jak Lil' Holster využít

Přitlačte chlopeň vašeho Lil' Holster na čistý a suchý povrch – a hned můžete vkládat své věci. Je to tak jednoduché!Jak Lil' Holster vyčistit

Lil' Holster se snadno vyčistí vodou nebo lihem. Před dalším použitím se ujistěte, že chlopeň je suchá.

Holster