Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect Shampoo 200 ml

Ochranný šampon proti slunečnímu záření
Schwarzkopf Professional
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: SP0272
Hmotnost produktu: 275 g

Proč právě Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect Shampoo 200 ml?

Jemný šampon pro ochranu vlasů Schwarzkopf BC Bonacure Sun Protect Shampoo pro šetrné čištění vlasů, které byly vystavené intenzivnímu slunečnímu záření. Chrání vlasy před UVA/UVB zářením a proti volným radikálům. Zároveň zabraňuje blednutí barvy. Obsahuje Monoi olej, který vlasy vyživuje a zklidňuje. Zanechává vlasy lesklé a zdravé. Vhodné pro vlasy, které jsou vystavovány slunečnímu záření.Antioxidant:

Působí proti škodlivým volným radikálům, které vznikají vlivem slunečního záření a vnějších vlivů.Hydratační komplex z palmového oleje:

Palmový olej a panthenol dodává sluncem namáhaným vlasů nezbytnou hydrataci.Kationtové polymery:

Kladně nabité pečující složky, které se za pomocí iontů vážou na vlasy a vytváří ochranný pečující štít podobný magnetu.Technologie Amino Cell Rebuild:

Proniká hluboko do vlasu a obnovuje jeho vnitřní buněčnou strukturu.Použití: aplikujte potřebné množství do vlhkých vlasů. Rovnoměrně vmasírujte a napěňte. Poté důkladně opláchněte, v případě potřeby postup opakujte.


Schwarzkopf Professional

Proč je značka Schwarzkopf Professional tak výjimečná?

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.