Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

TMT Inca Oil KeraOil Liss Treatment

Třífázová intenzivní obnovující péče s uhlazujícím anti-frizz účinkem
TMT
TMT Inca Oil KeraOil Liss Treatment Třífázová intenzivní obnovující péče s uhlazujícím anti-frizz účinkem
Akce Výprodej
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: TMT013
Hmotnost produktu: 417 g

Proč právě TMT Inca Oil KeraOil Liss Treatment?

Intenzivní obnovující a vyhlazující péče pro jakýkoliv typ vlasů. Vlasová formule s koncetrovaným výtažkem Inca oleje, Kreatinem a Kolagenem proniká za pomocí tepla dovnitř vlasu, kde obnovuje a opravuje vlasovou strukturu. Po aplikaci budou Vaše vlasy po dobu několika týdnů přirozeně uhlazené a vyživené. Kera Oil Treatment zajistí vašim vlasům vitamíny, proteiny i aminokyseliny. Pravidelným používáním budou vaše vlasy ozdravené, hedvábné, lesklé a plné síly.


Inca olej z rostliny Sacha Inca, která roste v oblasti Amazonie, se získává ze semen plodu a patří k nejlepšímu oleji na světě z hlediska výživových vlastností. Studie prokázaly, že Sacha Inca olej je nejlepší přírodní olej používaný v kosmetickém a vlasovém průmyslu, jelikož jeho unikátní složení vyživuje a léčí vlasy, pokožku i nehty. Vysoké  antioxidační a regenerační účinky vitamínu A a E preventivně předcházejí problémům s vlasy a vlasovou pokožkou a navrací vlasům pružnost, lesk a hydrataci.


Použití:  1. umyjte vlasy Inca KeraOil šamponem č. 1.  Vysušte ručníkem.

  2. nalijte půl lahvičky Inca KeraOil Liss Treatment č. 2 do plastové misky a aplikujte do vlasů štětečkem, který je v balení přiložený. Rovnoměrně rozetřete do vlasů. Na delší vlasy bude spotřeba pravděpodobně větší, vždy záleží na hustotě a délce vlasů.

  3. nechte působit 15 min

  4. vysušte vlasy fénem a rozčešte

  5. zahřejte žehličku na vysoký stupeň a po malých pramenech emulzy zažehlujte. Opakujte 8-9x  na každém prameni.

  6. poté důkladně Inca KeraOil Liss Treatment vymyjte pouze vlažnou vodou

  7. aplikujte Inca KeraOil Masku č. 3, nechte působit 3 min a poté vlasy umyjte

  8. upravte obvyklým způsobem

  9. pro dosažení zářivého efektu aplikujte na vlasy pár kapek Pandora oleje (součástí balení)

  10. požitím šamponu a masky Inca KeraOil při dalším mytí vlasů podpoříte a prodloužíte účinky péče


Video použití produktu KeraOil Liss Treatment:


TMT

Proč je značka TMT tak výjimečná?

TMT je špičková profesionální kosmetika z Itálie. Vyrobená z přírodních surovin s co největším ohledem k životnímu prostředí. Od formulace produktu po zabalení jsou všechny výrobní fáze naprosto kompatibilní s ohledem na životní prostředí. Mezi nejpopulárnější produkty značky TMT najdete i kultovní olej Inca Oil vyrobený z výtažků ze semínek jihoamerické rostliny Sacha Inchi. Tu milovali již staří Inkové a přezdívali jí rostina nesmrtelnosti, protože má významné protistárnoucí účinky. Kosmetika vyhovuje všem mezinárodním normám a není testována na zvířatech.