Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Vebix Vitamin Energy Deodorante Spray 150 ml

Deodorant ve spreji - ochrana 24 hodin
Vebix
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: 01165
Hmotnost produktu: 1000 g

Proč právě Vebix Vitamin Energy Deodorante Spray 150 ml?

Deodorant ve spreji - ochrana 24 hodin. Díky svým antioxidačním vitamínům spolu s účinkem antibakteriálního činidla zaručuje Sprejový deodorant Vebix Vitamin Energy účinnou ochranu po celý den. Přírodní antimikrobiální účinek výtažku z islandského lišejníku a stahující účinek řebříčku, citronu a šalvěje poskytují účinnou pomoc při regulaci tvorby potu. Zanechává pokožku suchou, příjemně navoněnou a svěží po celý den.Účinné látky: Vitamíny: A+B5+E

Rostlinné výtažky: islandský lišejník, řebříček obecný, citron a šalvěj

Aktivní látky: triclosan

Bezpečnost: testováno na nepřítomnost niklu, neobsahuje parabeny, silikony a alergeny ve vůních


Použití: Nasprejujte Vebix Vitamin Energy Sprejový deodorant na pokožku ze vzdálenosti asi 15 cm.


Značka Vebix je je unikátní a jedičná pro své přírodní produkty, které jsou založené na dlouholetém výzkumu vitamínů a léčivých bylin pro kosmetické použití. Produkty značky Vebix nemají na trhu obdoby a jsou specifické svými přírodními účinky a nejkvalitnějšími surovinami, ze kterých se veškeré produkty vyrábějí. Společnost VEBIX pro každý výrobek zvolila a vytvořila synergickou kombinaci třech vitamínů v pěti komplexech: každý vitamín posiluje, podporuje a zvyšuje aktivitu ostatních vitamínů a dodává pleti zdraví a krásu. Výrobky značky VEBIX se dále vyznačují následujícími vlastnostmi: jsou testovány na obsah niklu, neobsahují parabeny, respektují přirozené pH pleti, obsahují neutrální parfemace, obsahují vyvážené směsi povrchově aktivních látek. Vyzkoušejte i vy nové produkty od italské značky Vebix.


Složení: Isopropyl Myristate, Butane, Propane, Isobutane, Parfum, Triclosan, Cetraria Islandica Extract, Achillea Millefolium Extract, Citrus Limonum Extract, Salvia O cinalis Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Propylen Glycol.

Vebix