Vše skladem
Všechno zboží je originální
Doručení do 24 hodin

Yankee Candle Pastel Hues White Wax Melt Warmer

Keramická aromalampa
Yankee Candle
Produkt je trvale stažen z nabídky
Kód: YC0147
Hmotnost produktu: 1327 g

Proč právě Yankee Candle Pastel Hues White Wax Melt Warmer?

Propadněte kouzlu aromaterapie naplno a vytvořte si doma pohodovou atmosféru. Americká značka Yankee Candle je naprostá jednička ve světě voňavých svíček a vosků a nabízí rozmanité množství doplňků. Keramická aromalampa Yankee Candle Pastel Hues White Wax Melt Warmer provoní váš domov během pár minut intenzivními vůněmi, které můžete měnit dle vaší nálady nebo příležitosti. Čisté a moderní pojetí keramické aromalampy v neutrální bílé barvě s hladkým povrchem zútulní každý interiér.

Aromalampy jsou nepostradatelné pro rozpouštění vonného vosku za pomoci obyčejné čajové svíčky, která je umístěna ve spodní části. Vrchní část aromalampy je dostatečně široká, takže se vosk nebo vonné esenciální oleje rozpustí na velké ploše a velmi rychle provoní interiér intenzivní vůní. Vonné vosky můžete libovolně kombinovat a vytvořit si svou vlastní specifickou vůni domova.

Jedinečné vlastnosti:

 • Aromalampa z kvalitní bílé keramiky,
  • výška lampy je 12 cm a šířka 10 cm,
  • čistě bílá s hladkým povrchem,
  • určená pro vonné vosky nebo vonné esenciální oleje,
  • velmi rychle provoní interiér intenzivní vůní,
  • krásný designový doplněk pro zútulnění domova.

Jak použít Yankee Candle Pastel Hues White Wax Melt Warmer?

Vonné vosky: Do vrchní části aromalampy Yankee Candle Pastel Hues White Wax Melt Warmer nalámejte kousky vonného vosku, vůně můžete libovolně kombinovat dávejte však pozor, aby se do mističky vešel a nepřetekl. Do spodní části vložte obyčejnou čajovou svíčku a zapalte. Jakmile čajová svíčka dohoří, vosk po chvíli ztuhne. Pro jednoduché odstranění nechte vonný vosk vychladnout a vložte aromalampu do mrazničky. Po pár minutách se vosk jednoduše vyjme.

Vonné esenciální oleje: Vrchní část aromalampy Yankee Candle Pastel Hues White Wax Melt Warmer naplňte vodou ohřátou na 40–50 °C a do vody přidejte pár kapek vybraného éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Svíčku zapálíte a po několik hodin si můžete užívat intenzivní vůni. Jakmile svíčka dohoří nechte lampu vychladnout. Zbytek oleje můžete vylít a použít nový nebo jen přidejte vodu a pár kapek. Pokud se voda rychleji odpařuje, stačí během hoření svíčky vodu dolít, dávejte však pozor, aby voda nepřetekla.

Upozornění:

 • Nikdy nenechávejte rozpuštěný vosk v aromalampě bez dozoru nebo v blízkosti snadno hořlavých předmětů.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
 • Aromalampu vždy pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch.
 • Aromalampu vždy používejte dle uvedených pokynů.

Yankee Candle

Proč je značka Yankee Candle tak výjimečná?

Naplňte svůj domov krásnými vůněmi svíček Yankee Candle. Existuje svíčka Yankee pro všechny chutě, domácnosti a příležitosti. Kromě široké škály klasických vůní, jako je kořenitý pomeranč a čistá bavlna, je Yankee také mistrem v kombinování doplňkových vůní, aby vytvořila jedinečné a vzrušující kombinace. Příkladem může být vanilková limetka, které kombinuje sladkost vanilky s citrusovou vůní limetky, a brusinkový chutney, který slučuje brusinky, pomerančovou kůru a rozinky. Každá vůně je pečlivě prověřována a testována vysoce zkušeným týmem odborníků na vůně, aby se vždy dosáhlo silného a kvalitního zážitku. Díky vonným olejům, které se dokonale promíchají do vosku, poskytuje nezaměnitelnou vůni Yankee Candle v celé svíčce a poskytuje příjemný zážitek z vůně od začátku do konce.