Proč právě BK Brazil Keratin Marula Oil Authentic Pure 100% 50 ml?

100% čistý za studena lisovaný přírodní olej z jader plodů stromu marula. Marulový olej výrazně hloubkově hydratuje pleť a tím minimalizuje tvorbu vrásek. Stav citlivé, zarudlé a šupinaté pokožky zklidňuje, normalizuje a viditelně ji zlepšuje. Do pokožky se rychle vstřebává, nezanechává na pleti mastný film, neucpává póry. Obsahuje vysoké množství důležitých antioxidantů včetně vitamínu C, vitamínu E, tochotrienolu, fenolických sloučenin, esenciálních aminokyselin a flavonoidů.

Jedinečné vlastnosti:
  • hydratuje a regeneruje
  • omlazuje pleť
  • lehká textura
  • bez konzervantů a umělé parfemace
  • nezanechává mastný film
  • zklidňuje a normalizuje pleť
  • zlepšuje stav pleti
Jak použít BK Brazil Keratin Marula Oil Authentic Pure 100% 50 ml?

Všestranné použití oleje na pleť, tělo i vlasy. Obličej a dekolt - Pouhých několik kapek oleje ráno a večer vylepší vaši pleť zvýšením její pružnosti a dodáním zdravého, zářivého a mladistvého vzhledu.

Česká vlasová kosmetika BK Brazil Keratin vyniká především díky vysokému podílu keratinu, obsaženému ve všech svých produktech. Produkty obsahují vyšší koncentraci speciálně upraveného keratinu než standardní vlasové přípravky. Produkty BK Brazil Keratin si dokáží poradit s nezdravě vypadajícími vlasy, vlasy poškozenými vlivem melírování a barvení, vlasy porézními, krepatými a lámavými, a stejně tak dokáží zklidnit a vyživit vlasovou pokožku. V sortimentu značky BK Brazil Keratin naleznete širokou řadu exkluzivních produktů, které jsou obohaceny navíc o další netradiční ingredience, jako je čokoláda, zlato nebo arganový olej. Produkty BK Brazil Keratin jsou vhodné jak pro profesionální použití, tak pro domácí vlasovou péči.