Proč právě Framar Back in Black Pop Up Foil 500 ks?

Alobal na barvení předřezaný Framar Back in Black Pop Up Foil je profesionální a praktický pomocník pro každého kadeřníka při melírování či barvení vlasů. Při vytáhnutí alobalu z krabičky se povysune i okraj dalšího kusu. Tento způsob je velmi praktický, neboť se k sobě jednotlivé fólie nelepí. Každý kus je vprostřed přehnutý pro lepší kontrolu.

Parametry:

Svrchní barva: černá
Počet: 500 ks
Rozměry: 12,7 x 27,9 cm
Pevnost: středně pevný
Povrch: texturovaný

Doporučujeme
Jak použít Framar Back in Black Pop Up Foil 500 ks?

Odtrhněte z krabičky vrchní žebrovanou část. Vytáhněte zlehka jednu fólii. Při vytáhnutí alobalu z krabičky se povysune i okraj dalšího kusu.

Barvy na vlasy, vyvíječe a ostatní chemikálie nanášejte pouze na stříbrnou stranu. Vložte alobal pod pramen vlasů, na který chcete aplikovat melír či barvu. Po nanesení melíru či barvy pramen zabalte a nechte působit.

Upozornění:
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
Kanadskou značku Framar založil Frank Gallo a proslavil se využitím folií během procesu barvení, které poté začal prodávat ve svém rodinném domě v Kanadě. Doplňky a nástroje Framar jsou určeny pro profesionální kadeřníky a stylisty. S produkty Framar je radost pracovat, vyznačují se vysokou kvalitou a jedinečným propracovaným designem. Zažeňte nudu ve svém salonu a vyzkoušejte produkty Framar, které potěší nejen vás, ale i vaše klienty.