Proč právě Fleir Wonder Shampoo Pantenolo 500 ml?

Šampon na vlasy s vysokým obsahem Panthenolu a Pro-Vitaminu B5, který zajišťuje ochranu, hydrataci, objem, lesk a hebkost vlasů. Šampon je také vhodný na vlasy s citlivou vlasovou pokožkou, jelikož má silné zklidňující účinky. Vhodný také na všechny typy vlasů.

Jak použít Fleir Wonder Shampoo Pantenolo 500 ml?
  • aplikujeme přiměřené množství šamponu do vlhkých vlasů, jemně vmasírujeme až do dosažení bohaté pěny, vlasy opláchneme a celou operaci případně zopakujeme, pokud je potřeba.
Italská kosmetická značka Gestil je zaměřená především na řešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou. Produkty vynikají svým šetrným působením a vyváženou koncentrací přírodních aktivních látek a přírodních extraktů. Vyzkoušejte kultovní Gestil Wonder masku na vlasy! Její unikátním složení z býčích žláz bylo nahrazeno výtažky za bambusu, nicméně maska je stále stejně účinná a oblíbená. Mezi dalšími produkty najdete světoznámé sérum proti padání vlasů s obsahem placenty a další skvělé šampony, kondicionéry, ale i zábaly na vlasy. Značka Gestil není oblíbená jen mezi milovnicemi a milovníky krásných vlasů, celosvětově se používá i v renomovaných kadeřnických salonech.