Proč právě Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 200 ml?

Maska pro nepoddajné a rozlítané vlasy okamžitě regeneruje a uhlazuje vlasová vlákna po celé délce, chrání vlasy před krepatěním a usnadňuje snadné rozčesávání. Maska obsahuje vyživující olej z ořechu Kukui, který vlasy do hloubky hydratuje a vyrovnává poréznost vlasů.

Typ vlasů:

Vhodné pro nepoddajné, krepaté vlasy.

Jedinečné vlastnosti:
  • 100% regenerace
  • hydratuje a vyživuje
  • chrání před krepatěním
  • uhlazuje povrch vlasů
  • usnadňuje rozčesávání
Doporučujeme
Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 200ml?
  • masku naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy, nechte působit 1 minutu a poté důkladně opláchněte
Aktivní složky
  • olej z ořechu Kukui - má hydratační účinky, vyrovnává poréznost vlasů, zajišťuje lepší ovladatelnost a usnadňuje rozčesávání
Profesionální značka Goldwell založená v roce 1948 v Německu a je výrobcem vlasové kosmetiky pro profesionální kadeřníky. Značka Goldwell udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty. Inspirativní značka Goldwell od svého počátku neustále zdokonaluje své výrobky a expanduje na světové trhy, přičemž úzce spolupracuje s kadeřnickými salony, o kterých čerpá zkušenosti a inspiraci. Podporuje v kreativitě a získává od nich zpětnou vazbu pro svůj další rozvoj. Cílem značky Goldwell je snadné a efektní použití všech přípravků na vlasy při maximální šetrnosti k vlasům, a to i při domácím použití. Značka nabízí širokou škálu produktových řad zaměřených na různé typy vlasů, ze kterých si vybere opravdu každý. Řady pečující kosmetiky Dualsenses jsou vhodné pro vlasy mastné, suché, jemné, ale i nepoddajné a chemicky poničené. Kultovní barvy Topchic speciálně vyvinuté pro profesionální kadeřnické použití zajistí dlouhotrvající zářivou barvu.