Proč právě Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance & Hydrate Fluid 150 ml?

Navraťte rovnováhu vlasové pokožce s Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance & Hydrate Fluid. Tento fluid je speciálně vyvinut tak, aby vyhovoval všem typům vlasové pokožky. Dodá jí hydrataci, zklidní ji, vyživí a navrátí jí rovnováhu. Obsahuje výtažek z červených řas, který napomáhá udržovat hladinu hydratace a zanechává pokožku hlavy jemnou.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pro všechny typy vlasové pokožky,
  • bezoplachová péče,
  • navrací vlasové pokožce rovnováhu,
  • hydratuje a vyživuje vlasovou pokožku,
  • obsahuje výtažek z červených řas,
  • zanechává pokožku hlavy jemnou.
Jak použít Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance & Hydrate Fluid 150 ml?

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance & Hydrate Fluid aplikujte rovnoměrně na pokožku hlavy a pečlivě jej vmasírujte. Přípravek neoplachujte.

Složení Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance & Hydrate Fluid 150 ml

Water/Aqua/Eau, Alcohol Denat., Glycerin, Lactitol, Xylitol, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Chondrus Crispus Extract, Glycoproteins, Phenethyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.

Za složení produktu odpovídá výrobce. Aktuální složení produktu naleznete na jeho obale.

Profesionální značka Goldwell založená v roce 1948 v Německu a je výrobcem vlasové kosmetiky pro profesionální kadeřníky. Značka Goldwell udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty. Inspirativní značka Goldwell od svého počátku neustále zdokonaluje své výrobky a expanduje na světové trhy, přičemž úzce spolupracuje s kadeřnickými salony, o kterých čerpá zkušenosti a inspiraci. Podporuje v kreativitě a získává od nich zpětnou vazbu pro svůj další rozvoj. Cílem značky Goldwell je snadné a efektní použití všech přípravků na vlasy při maximální šetrnosti k vlasům, a to i při domácím použití. Značka nabízí širokou škálu produktových řad zaměřených na různé typy vlasů, ze kterých si vybere opravdu každý. Řady pečující kosmetiky Dualsenses jsou vhodné pro vlasy mastné, suché, jemné, ale i nepoddajné a chemicky poničené. Kultovní barvy Topchic speciálně vyvinuté pro profesionální kadeřnické použití zajistí dlouhotrvající zářivou barvu.