Proč právě Invisibobble Sprunchie Extra Comfy Set?

Set Invisibobble Sprunchie Extra Comfy v roztomilém designu plyšového medvídka ocení každý, kdo má rád pohodlí. Mimořádně pohodlné a k vlasům šetrné spirálové gumičky ukryté v hřejivém a měkkého plyši udrží účes pevně na místě bez tahání a otlaků. Hebounká maska na spaní k vám pak přivolá klidný spánek a sladké sny. Se setem Set Invisibobble Sprunchie Extra Comfy budete jako v bavlnce.

Co obsahuje tato sada:

2x gumička invisibobble Sprunchie Extra Comfy ve světle hnědé a růžové barvě 1x maska na spaní v bílé barvě

Jedinečné vlastnosti
  • Extra jemný, plyšový materiál
  • gumičky nezanechávájí na vlasech žádné stopy a otlaky,
  • maska na spaní zaručí klidný spánek
  • vysoký komfort při nošení,
  • zajímavý design připomínající plyšového medvídka.
Jak použít Invisibobble Sprunchie Extra Comfy Set?

Sprunchie gumičky použijte jako klasické gumičky do vlasů pro vytvoření culíků, drdolů a jiných účesů. Masku na spaní si jednoduše přetáhněte přes oči a užijte si nerušený spánek.

Pokud už vás nebaví neustále uzlíky, poškozené vlasy a otlačeniny, které způsobují běžně používané vlasové gumičky, je čas pozdravit rytíře vašich vlasů ve spirálovém brnění: Invisibobble! Jedinečný tvar těchto spirálových gumiček, které jsou inspirovány telefonní šňůrou, pečují o vaše vlasy, vlasy nelámou, jsou pevné, minimalizují poškození a pocit pnutí. Jsou tu proto, aby vás každý den podporovali. Bez ohledu na to, zda chcete mít skákací cop nebo pěkně utažený drdol. Jsou k dispozici v několika roztomilých barvách, od klasické černé až po mátově zelenou. Jakmile je vyzkoušíte, už se nikdy nevrátíte ke starým vlasovým gumičkám.