Proč právě Kallos Lab 35 Curl Mania Conditioner 250 ml?

Kallos Lab 35 Curl Mania Conditioner jemný, vyživující kondicionér pro vlnité vlasy, který jim dodá potřebnou hydrataci díky výtažkům z bambusu a olivovému oleji. Po použití kondicionéru budou vaše vlasy pružné, vyživené a plné objemu.

Výtažky z bambusu – posilují vlasy

Olivový olej – dodá vlasům hydrataci, má termoochranné účinky, zároveň skvěle pečuje o vlasy i v zimních měsících, vlasy jsou tak silnější, zdravější a lesklejší

Jedinečné vlastnosti:
  • Pro vlnité vlasy,
  • hydratuje vlasy,
  • výtažky z bambusu,
  • olivový extrakt,
  • dodává vlasům objem.
Doporučujeme
Jak použít Kallos Lab 35 Curl Mania Conditioner 250 ml?

Na šamponem umyté vlasy, ideálně ze stejné řady, aplikujte přiměřené množství kondicionéru Kallos Lab 35 Curl Mania Conditioner a nechte působit, následně pak důkladně opláchněte.

Složení Kallos Lab 35 Curl Mania Conditioner 250 ml

Aqua, Cetearyl Alcohol, Polyurethane-14 Amp-Acrylates Copolymer, Cetrimonium Chloride, Parfum,Bambusa Vulgaris, Olea Europaea Oil,Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine Hci, Maltrodextrin, Sodium Starch, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Limonene.

Za složení produktu odpovídá výrobce. Aktuální složení produktu naleznete na jeho obale.

Posláním společnosti Kallos Cosmetics je najít optimální rovnováhu mezi kvalitou a cenou a zároveň být vždy inovativní. Tato maďarská společnost se stala leaderem na trhu produktů vlasové péče nejen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupně se její věhlas rozšířil i do dalších zemí. Cílem této kosmetické značky jsou hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálním společníkem pro vlasy suché, poškozené i barvené. Společnost poskytuje vysoce stylové, kvalitní kosmetické výrobky po celém světě pro profesionály, ale i pro běžné zákazníky.