Proč právě Label.m Organic Orange Blossom Conditioner 1000 ml?

Lehký organický kondicionér s výtažkem z květů pomerančovníku určený pro jemné slabé vlasy, náchylné k lámání vhodný pro každodenní použití. Kondicionér nezatěžuje vlasy a neobsahuje sulfáty, parabeny, tenzidy a SLS.

Kondicionér obsahuje oraganické složky certifikované Národním Organickým Programem (NOP), který je součástí ministerstva zemědělství USA.

Výtažek z květů pomerančovníku - vyrovnává pH vlasu.

Směs citrusů - vyživují a regenerují.

Olej z lněných semínek - obnovuje strukturu vlasu, dodává lesk a pružnost.

Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje a vyživuje,
  • eliminuje lámání konečků,
  • obnovuje poškozené vlasy,
  • vyrovnává pH vlasu,
  • navrací pružnost a lesk,
  • nezatěžuje vlasy,
  • usnadňuje rozčesávání.
Doporučujeme
Jak použít Proč právě Label.m Organic Orange Blossom Conditioner 1000 ml?

Naneste na vlhké vlasy, nechte působit 1 minutu a opláchněte.

Britská značka label.m pocházející z Londýna nabízí řadu exkluzivní vlasové kosmetiky určenou pro všechny typy vlasů. Produkty obsahují inovativní, vyzkoušené a otestované složky, přírodní ingredience a éterické oleje, které nezatěžují vaše vlasy a poskytnou jim přirozenou krásu. Přísady do produktů label.m jsou vždy získávány z přírodních látek extrakcí za studena. Tento technologický postup zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky, která obsahuje čistě přírodní a aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasu a pokožky hlavy. Všechny produkty profesionální vlasové kosmetiky label.m jsou před uvedením na trh testovány nejlepšími britskými kadeřníky. Mimo přípravků na vlasy se značka soustředí i na profesionální kadeřnické potřeby, jako jsou kartáče nebo elektronika pro vlasový styling. Značka netestuje své produkty na zvířatech.