Proč právě Nioxin 3D Intensive Hair Booster 50 ml?

Netrapte se nadále řídnutím vlasů a vyzkoušejte Nioxin 3D Intensive Hair Booster, který je speciálně vytvořen pro potřeby jemných, řídnoucích vlasů. Tato vlasová kúra dodá jemným vlasům přesně to, co jim schází. Vitalitu, hustotu, sílu a především aktivuje růst nových vlasů. Vaše vlasy si opět získají plný a hustý vzhled.

Tato kúra je vhodná pro ženy i muže, které trápí viditelně oslabené a řídnoucí vlasy. Pro ty nejlepší výsledky se doporučuje kombinovat s vlasovou péčí Nioxin, a to se šamponem a kondicionérem, které v kombinaci s vlasovou kúrou mají maximální účinek v boji proti padání a řídnutí vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
  • Eliminuje padání a řídnutí vlasů,
  • zvyšuje hustotu a sílu,
  • zamezuje lámání konečků,
  • aktivuje růst nových vlasů,
  • vyvinuto pro ženy i muže.
Jak použít Nioxin 3D Intensive Hair Booster 50ml?

Vlasovou kúru Nioxin 3D Intensive Hair Booster nastříkejte po každém mytí do vlhkých vlasů, jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Poté vlasy upravte podle potřeby.

Složení Nioxin 3D Intensive Hair Booster 50 ml

Aqua, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, PEG-23M, Citric Acid, Acetamide MEA, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Polysorbate 80, Polysorbate 60, PEG-12 Dimethicone, Sodium Benzoate, Tocopheryl Nicotinate, Methyl Nicotinate, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Parfum, Mentha Piperita Oil, Menthol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Silica, Limonene, Lecithin, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Prunus Persica Juice, Humulus Lupulus Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Dioscorea Villosa Root Extract, Carrageenan, Cucurbita Pepo Seed Extract, Centella Asiatica Extract, BHT, Potassium Sorbate.

Americká značka Nioxin byla založena roku 1987 za účelem zabývající se alopecií a problematikou její léčby. Produkty Nioxin jsou rozčleněny do několika řad podle míry řídnutí vlasů. Kosmetika Nioxin získala ocenění v soutěži Stylist Choice Award a na její účinky přísahá celá řada celebrit i profesionálních kadeřníků.