Proč právě Olivia Garden Bamboo Comb Healthy Hair C3?

Krásný bambusový hřeben s širšími zuby a rukojetí skvěle padne do ruky, perfektně rozčesává vlasy, je ekologický a velmi lehký. Zároveň působí antistaticky, antibakteriálně a materiál - bambus - je mnohem silnější a odolnější než dřevo.

Healthy Hair to je série bambusových hřebenů a kartáčů od světoznáme značky Olivia Garden, které jsou ekologické a jednoznačně krásné.

Doporučujeme
Značka Olivia Garden byla založena v Belgii v roce 1968 a její profesionální kadeřnické produkty milují lidé po celém světě ve více než 70 zemích. Olivia Garden je jednoznačně celosvětově uznávaná značka, která nabízí především kadeřnické hřebeny, kartáče na vlasy, ale i nůžky a prostřihávače. Kvalita jejich produktů je léty prověřená ze strany profesionálních kadeřníků, stylistů i uživatelů v domácnostech. O Olivii Garden je známo, že ačkoli patří mezi světové značky a má zajištěný celosvětový prodej a známost, značka se neustále posunuje vpřed. Investují velké úsilí i finance do vývoje a zdokonalování svých produktů. Vybírejte ze širokého sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné kartáče na vlasy, hřebeny, pinety z exkluzivních materiálů, kadeřnické nůžky a další vyhledávané kadeřnické pomůcky.