Proč právě Olivia Garden NanoThermic Brush Speed XL 24?

Česání a úprava vlasů by měla jít snadno a hladce bez bolesti a tahání vlasů. Pokud se svým kartáčem bojujete každý den, nahraďte ho profesionálním kulatým kartáčem na vlasy Olivia Garden NanoThermic Brush Speed XL 24, který snadno oddělí i ty nejzamotanější prameny vlasů, je velmi jemný a šetrný, a má velkou odolnost vůči vysokým teplotám. Díky novému delšímu tělu vám umožní upravit větší část vlasů, což zkrátí dobu stylingu o 25%.

Kartáč disponuje výsuvným hrotem z rukojeti, který slouží k pohodlnému oddělení jednotlivých pramenů při stylingu. Protiskluzová rukojeť umožňuje pohodlnou manipulaci a zabraňuje nežádoucímu vyklouznutí z ruky.

Jedinečné vlastnosti:
  • Usnadňuje a zrychluje vysoušení vlasů,
  • zamezuje elektrizování a poletování vlasů,
  • má nové delší tělo pro snadnou manipulaci,
  • ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným povrchem,
  • průměr kartáče 24 mm je vhodný pro krátké vlasy,
  • obsahuje vyjímatelný hrot na oddělování pramenů,
  • v hnědo-zlaté barvě.
Doporučujeme
Jak použít Olivia Garden NanoThermic Brush Speed XL 24?

Kartáč svým menším průměrem je vhodný pro úpravu krátkých vlasů. Kartáč používejte společně s fénem na vlasy k vysoušení a stylingu vlasů.

Značka Olivia Garden byla založena v Belgii v roce 1968 a její profesionální kadeřnické produkty milují lidé po celém světě ve více než 70 zemích. Olivia Garden je jednoznačně celosvětově uznávaná značka, která nabízí především kadeřnické hřebeny, kartáče na vlasy, ale i nůžky a prostřihávače. Kvalita jejich produktů je léty prověřená ze strany profesionálních kadeřníků, stylistů i uživatelů v domácnostech. O Olivii Garden je známo, že ačkoli patří mezi světové značky a má zajištěný celosvětový prodej a známost, značka se neustále posunuje vpřed. Investují velké úsilí i finance do vývoje a zdokonalování svých produktů. Vybírejte ze širokého sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné kartáče na vlasy, hřebeny, pinety z exkluzivních materiálů, kadeřnické nůžky a další vyhledávané kadeřnické pomůcky.