Proč právě OPI Natural Nail Base Coat 15 ml?

Nezbytnou součástí v péči o nehty je důležité používat podkladový lak na nehty, který připravuje nehty na vysokou přilnavost barev a zároveň poskytuje ochranu nehtu nebo jej můžete používat samostatně jako ochranný bezbarvý lak. Ikonická značka OPI je světovou jedničkou na trhu v péči o nehty a je nejlepší volbou pro dlouhodobou manikúru, kterou zvládnete jednoduše a rychle v pohodlí domova. Podkladový a ochranný lak OPI Natural Base Coat posiluje a chrání povrch nehtu. Dokonale vyhlazuje povrch nehtu, zlepšuje intenzitu barev a prodlužuje dobu, kdy barva na nehtech vydrží bez výrazného poškození. Široký kartáček OPW ProWide snadno a rovnoměrně nanáší lak po celé délce nehtu. Tento podkladový lak je součástí třístupňového systému, pro nejdelší účinek a maximální lesk doporučujeme požívat s laky OPI Nail Lacquer a vrchním lakem Brilliant High-Shine Top Coat.

Jedinečné vlastnosti:
  • Podkladový lak na nehty,
  • připravuje nehet na přilnavost barev,
  • posiluje a ochraňuje nehty,
  • vyhlazuje povrch nehtu,
  • zlepšuje intenzitu a výdrž barev,
  • snadná aplikace pomocí širokého OPW Pro Wide kartáčku.
Doporučujeme
Jak použít OPI Natural Nail Base Coat 15 ml?

Podkladová vrtsva: Na čisté, suché nehty naneste tenkou vrstvu OPI Natural Base Coat, rovnoměrně po celé délce nehtu a nechte důkladně zaschnout. Tato vrstva připravuje nehty na vysokou přilnavost barev a zároveň poskytuje ochranu nehtu.

Barevná vrstva: Na suché nehty naneste rovnoměrnou vrstvu laku OPI Nail Lacquer. Pro maximální intenzitu barvy, můžete nanést ve dvou vrstvách, poté lak nechte důkladně zaschnout.

Vrchní vrstva: Na suché, nalakované nehty naneste tenkou vrstvu laku OPI Natural Brilliant High-Shine Top Coat a nechte důkladně zaschnout. Tento krok prodlouží trvanlivost barev bez odlupování, dodá nehtům efekt gelové manikúry a brilantní lesk.

Složení OPI Natural Nail Base Coat 15 ml

Butyl Acetate – Toluene Ethyl Acetate – Isopropyl Alcohol – Tosylamide/Formaldehyde Resin – Polyvinyl Butyral – Nitrocellulose – Camphor – Benzophenone-1 – Isostearoyl Hydrolized Protein – Keratin Amino Acids – CI 17200 (Red 33)

Oživte své rituály krásy s luxusní kosmetikou a péčí od kultovní americké značky OPI. Ve světovém kosmetickém průmyslu působí více než 30 let a svým profesionálním a inovativním postojem a technologiemi způsobila přímo revoluci na trhu v péči o nehty a pokožku. V současné době je prodávána ve více než 100 zemích světa a je velmi oblíbená mezi celebritami jako například Serena Williams, Gwen Stefani nebo Mariah Carey. Navíc produkty OPI nejsou testovány na zvířatech. Hýčkejte se s láskou a objevte svět luxusu.