Proč právě OPI Natural Nail Strengthener 15 ml?

Objevte svět dokonalé manikúry, zdravých a pevných nehtů a dopřejte si luxusní kousek od americké značky OPI, který dodá křehkým nehtům vše, co potřebují. Podkladová báze a zpevňující lak v jednom OPI Natural Nail Strengthener vytváří ochranou vrstvu, která napomáhá zdravému růstu nehtů, zpevňuje křehké a lámavé nehty a zároveň umožňuje vysokou přilnavost barev.

Podkladový a zpevňující lak OPI Natural Nail Strengthener můžete aplikovat samostatně nebo jako podklad pro barevné laky. Tento lak působí jako ochranná bariéra mezi nehtem a barvou, která zabraňuje nežádoucímu zbarvení přírodního nehtu. Vyhlazuje povrch nehtu, zlepšuje intenzitu barev a prodlužuje dobu, kdy barva na nehtech vydrží bez výrazného poškození. Široký kartáček OPW ProWide snadno a rovnoměrně nanáší lak po celé délce nehtu. Vhodný v kombinaci s barevnými laky OPI Nail Lacquer.

Jedinečné vlastnosti:
  • Podkladový a zpevňující lak na nehty,
  • připravuje nehet na přilnavost barev,
  • posiluje a zpevňuje přírodní nehty,
  • vyhlazuje povrch nehtu,
  • zlepšuje intenzitu a výdrž barev,
  • snadná aplikace pomocí širokého OPW Pro Wide kartáčku.
Jak použít OPI Natural Nail Strengthener 15ml?

Na čisté, suché nehty naneste tenkou vrstvu OPI Natural NailStrengthener, rovnoměrně po celé délce nehtu a nechte důkladně zaschnout. Tato vrstva připravuje nehty na vysokou přilnavost barev a zároveň je chrání a zpevňuje.

Složení OPI Natural Nail Strengthener 15 ml

Ethyl Acetate – Alcohol Denat.S/D Alcohol 40-B – Butyl Acetate – Heptane – Nitrocellulose – Tosylamide/Epoxy Resin – Isopropyl Alcohol – Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate – Polyvinyl Butyral – Camphor – Benzophenone-1 – Dimethicone

Oživte své rituály krásy s luxusní kosmetikou a péčí od kultovní americké značky OPI. Ve světovém kosmetickém průmyslu působí více než 30 let a svým profesionálním a inovativním postojem a technologiemi způsobila přímo revoluci na trhu v péči o nehty a pokožku. V současné době je prodávána ve více než 100 zemích světa a je velmi oblíbená mezi celebritami jako například Serena Williams, Gwen Stefani nebo Mariah Carey. Navíc produkty OPI nejsou testovány na zvířatech. Hýčkejte se s láskou a objevte svět luxusu.