Proč právě Paul Mitchell Soft Style Fast Form 200 ml?

Krémový gel Paul Mitchell Soft Style Fast Form s dlouhotrvající, flexibilní fixací. Složení je obohaceno o bambucké máslo, křen Rapontika, avokádový a jojobový olej, který zjemňuje vlasy a dodává jim lesk.

Jedinečné vlastnosti:
  • Pro vlnité vlasy,
  • krémová textura,
  • dodá vlasům lesk,
  • rychle schne,
  • na suché i vlhké vlasy.
Jak použít Paul Mitchell Soft Style Fast Form 200 ml?

Paul Mitchell Soft Style Fast Form aplikujte na vlhké vlasy a vytvořte požadovaný účes. Pro výraznější definici naneste na suché vlasy.

Paul Mitchell je americká značka vlasové kosmetiky, založená v roce 1980 Johnem Paulem DeJoriem a Paulem Mitchellem. Je známá svou inovací, kvalitou a závazkem k etice a udržitelnosti. Jako první z profesionálních vlasových značek se zavázali netestovat své produkty na zvířatech. Paul Mitchell nabízí širokou škálu produktů, od šamponů a kondicionérů po stylingové přípravky. Investuje do vzdělávání kadeřníků a spolupracuje s předními odborníky na krásu.

Produkty od značky Paul Mitchell kombinují maximální péči, výživu a ochranu vlasů. Každý z nich, od ikonického šamponu Tea Tree Special až po luxusní řadu Awapuhi Wild Ginger, je důkazem jejich oddanosti vytvářet krásné a zdravé vlasy pro každého.