Proč právě Refectocil Care Balm 9 ml?

Už jste vyzkoušeli pečující balzám Refectocil Care Balm po kterém získáte krásně pěstěné obočí a dlouhé řasy? Že ne? Tento pečující balzám by neměl chybět žádné ženě, která dbá o svůj vzhled a potrpí si na přirozeně krásných řasách a obočí, protože jeho účinky jsou přímo fantastické.

Obsažený rostlinný ricinový olej a přidané vitamíny posilují a vyživují řasy během spánku a podporují přirozený růst řas a obočí. Díky tomuto pečujícímu balzámu budou vaše řasy a chloupky v obočí zdravé, silné a chráněné před vypadáváním.

Těšte se každý den z hezky pěstěného obočí a dlouhých silných řas, které podtrhnou vaši přirozenou krásu a dodají vašim očím výjimečný a neodolatelný pohled.

Jedinečné vlastnosti:
  • Podporuje růst obočí a řas,
  • dodává sílu a zdravější řasy a obočí,
  • má pečující a vyživující účinky,
  • 1 balení dostačuje až na 320 aplikací,
  • zanechá řasy zdravé, pěstěné a silné.
Jak použít Refectocil Care Balm 9 ml?

Balzám na řasy a obočí Refectocil Care Balm aplikujte 3-4 krát týdně na řasy a obočí před spaním, pomocí aplikátoru a nechte působit přes noc.

Balzám nedoporučujeme používat 24 hodin po čerstvě nabarveném obočí. Vysoký obsah tuku by mohl ovlivnit výslednou barvu obočí.

Složení Refectocil Care Balm
Ricinus Communis Seed Oil, Lanolin, Zea Mays Germ Oil, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Silica, Triticum Vulgare Germ Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Limonene, Linalool, Retinyl Palmitate.
Produkty Refectocil jsou vyráběny v rodinném podniku Gschwentner Haarkosmetik. Tato společnost byla založena ve Vídni roku 1930 Josefem a Angelou Gschwentnerovými, kteří se již od začátku soustředili na výrobu kvalitní kosmetiky pro barvení řas a obočí. Perfektní a profesionální péče o obočí a řasy - to jsou produkty značky Refectocil. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích Gschwentner Haarkosmetik a dále jsou zpracovány, baleny a expedovány vlastní výrobní linkou, a to vše v té nejlepší kvalitě. Tato značka se prodává již ve více než 50 zemích světa už přes 60 let. Mezi nejoblíbenejší produkt této značky patří barva na řasy a obočí, která je oblíbená nejen na domácí použití, ale také řadou profesionálů v kosmetických salonech. Výhodou je jednoduchá a spolehlivá aplikace, rychlé působení, vynikající výsledek a hned několik barevných odstínů, ze kterých můžete vybírat.