Proč právě Sebastian Professional Craft Clay Matte Texturizer 52 ml?
Dodejte vlasům neomezenou strukturu s matným finišem, který můžete kdykoli během dne změnit díky obsahu zemitých minerálů. Vlasy zůstanou pružné a tvárné. Je vhodná pro všechny typy krátkých vlasů a kratších účesů typu mikádo.
Jedinečné vlastnosti:
  • Matující tvarující hlína,
  • s matným finišem,
  • vhodná pro všechny typy vlasů,
  • neslepuje vlasy,
  • zanechává vlasy pružné,
  • účes lze libovolně přetvářet.
Doporučujeme
Jak použít Sebastian Professional Craft Clay Matte Texturizer 52 ml?
Naneste malé množství přípravku do dlaní. Vpracujte do suchých nebo vlhkých vlasů a vytvarujte do požadovaného tvaru. Při aplikaci do vlhkých vlasů, nechte vlasy volně uschnout.
Složení Sebastian Professional Craft Clay Matte Texturizer 52 ml
Petrolatum - Beeswax/Cire D'abeille - Dicaprylyl Maleate - Propylene Glycol – Kaolin - Peg-10 Sunflower Glycerides - Quaternium-18 Bentonite – Silica - Titanium Dioxide – Caramel - Ext. Violet 2
Značka profesionální vlasové kosmetiky Sebastian Professional je považována za jednu z nejpoužívanějších kosmetických značek Hollywoodských celebrit. Vznikla v šedesátých letech v období největšího experimentování, divokého životního stylu, kreativity a s tím spojeného nebojácného stylingu. Rozvíjející se značka Sebastian Professional brzy uchvátila kadeřnické salóny po celém světě. A to vše bylo způsobeno především produkcí jedinečných a dokonalých výrobků, které naplnily přání každého zákazníka. Sebastian Professional nabízí salonní produkty včetně šamponů a kondicionérů, gelů, lesků a barev na vlasy.