Proč právě Subrína Professional Care Scalp Massage Lotion 480 ml?

Subrína Professional Care Scalp Massage Lotion je bezoplachový masážní lotion na pokožku hlavy, revitalizuje vlasy a stimuluje jejich růst. Je zajištěn lepší krevní oběh, což přispívá ke stimulaci růstu vlasů. Je vhodný pro všechny typy vlasů s nadměrným řídnutím a vypadáváním vlasů. Obsahuje menthol, glycerin a extrakt z listů aloe, pokožky tak bude po použití zklidněná, hydratovaná a regenerovaná.

Menthol – zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy, čistí póry od dráždivých látek a prokrvuje vlasovou pokožku

Glycerin – dodá vlasové pokožce a vlasům hydrataci

Extrakt z listů Aloe – protizánětlivé a antibakteriální složky, napomáhá při hojení ran a regeneraci pokožky

Jedinečné vlastnosti:
  • Bezoplachový lotion,
  • podporuje růst vlasů,
  • zlepšuje krevní oběh ve vlasové pokožce,
  • stimuluje růst vlasů,
  • vhodný pro řídnoucí vlasy,
  • hydratuje a regeneruje.
Jak použít Subrína Professional Care Scalp Massage Lotion 480 ml?

Do umytých vlasů aplikujte Subrína Professional Care Scalp Massage Lotion a vmasírujte konečky prstů do vlasové pokožky, poté neoplachujte.

Subrína Professional Care Scalp Massage Lotion 480 ml?

Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cetyldimonium Phosphate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tocopherol, Slfurized Tea- Ricinoleate, PEF-35 Castor Oil, Menthol, Parfum, Betula Alba Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extraxct, Citric Acid, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone.

Za složení produktu odpovídá výrobce. Aktuální složení produktu naleznete na obale.

Subrína Professional je profesionální kosmetika určená pro kadeřníky s více než 50letou tradicí. Nabízí širokou škálu produktů od barev přes výjimečnou péči až po vlasový styling. Všechny produkty jsou dermatologicky testované a podrobené mikrobiologické analýze zajišťující bezpečnost a vysokou kvalitu. Subrína Professional nabízí také přípravky určené k domácímu použití, které doplňují vysoký standard profesionální kadeřnické péče.