Proč právě Tangle Teezer Compact Styler Smashed Holo Pink Hairbrush?

Hledáte skladný a malý kartáč na cesty? Kartáč na vlasy Tangle Teezer Compact Styler Smashed Holo Pink je vyroben ve sladké růžové barvě, která se bude líbit každé mladé dívce či ženě, která má ráda růžovou barvu. Kartáč perfektně padne do ruky a během chvilky jemně a bez bolesti rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy. Velkou výhodou kartáče je kryt na štětinky, díky němu nehrozí zohýbání a polámání štětin ve Vaší kabelce či batohu. Díky menší velikosti je velmi skladný a na cestách se stane Vaším oblíbeným pomocníkem.

Jedinečné vlastnosti:
  • Vhodný pro rozčesání vlhkých i suchých vlasů,
  • zabraňuje lámání a třepení vlasů,
  • bezbolestně rozčeše zacuchané vlasy,
  • speciálně rozvrhnuté štětiny mají ojedinělou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem bez toho, aniž by se poškodily,
  • při pravidelném používání navrací vlasům přirozený lesk a pevnost,
  • vhodný na cesty.
Doporučujeme
Jak použít Tangle Teezer Compact Styler Smashed Holo Pink Hairbrush?

S kartáčem Tangle Teezer Compact Styler Smashed Holo Pink rozčesávejte suché i mokré vlasy od kořínků ke konečkům.

Jak správně pečovat o kartáč:
  • Kartáč odkládejte zuby nahoru, abyste se vyhnuli jejich zbytečné deformaci.
  • Po použití jakéhokoli přípravku na vlasy kartáč opláchněte teplou vodou a nechte volně uschnout.
  • Pokud chcete vyčistit některé nečistoty z kartáče použijte mýdlovou vodu.
Tangle Teezer je světově proslulá značka vlasových kartáčů vynalezená bývalým vlasovým kadeřníkem Shaunem P. Barevná, ikonická a inovativní. Je to značka, která se za posledních deset let od uvedení na trh stala jednou z nejslavnějších ve všech koutech světa. Kartáče jsou navrženy tak, aby hladce klouzaly vašimi vlasy a odstraňovaly uzlíky bez tahání, takže si můžete vychutnat každé kartáčování bez bolesti. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, ale zvláště ideální pro křehké nebo barevně ošetřené vlasy. Nejen, že jsou skvělé pro každodenní kartáčování, ale mohou být také použity k masáži vaší pokožky hlavy a rovnoměrnému rozložení vlasů, díky čemuž jsou mimořádně univerzální. Tangle Teezer, milovaný kadeřníky a používaný v profesionálních salonech, lze použít na přírodní i syntetické vlasy. Budete se říkat, jak jste někdy dokázali žít bez něj!