Proč právě Wella Professionals Shinefinity Brush Activator 2% 1000 ml?

Vyvíječ o síle 2% pro demi-permanentní barvy Shinefinity Zero Lift Glaze je určený speciálně pro barvu nanášenou štětcem z misky. Ideální pro metodu melting, plné barvení, korekci barvy či oživení barvy. Míchá se v nekovové misce v poměru 1:1.

Jedinečné vlastnosti:
  • Snadná aplikace,
  • vydrží až 6 týdnů,
  • nezesvětluje přirozený tón vlasů,
  • bez obsahu amoniaku, silikonu, alkoholu a složek živočišného původu,
  • vymývá se nenápadně.
Jak použít Wella Professionals Shinefinity Brush Activator 2% 1000 ml?

Naneste pomocí štětce nebo aplikátoru do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů a nechte působit 10-20 minut. Poté důkladně opláchněte.

Složení Wella Professionals Shinefinity Brush Activator 2% 1000 ml

Aqua/Water/Eau, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil/ Huile Minerale, Cetearyl Alcohol, Hydrogen Peroxide, Sodium Cetearyl Sulfate, Disodium Phosphate, Phosphoric Acid, Acrylates/Ceteth-20 Itaconate Copolymer, Salicylic Acid, Etidronic Acid, Sodium Stannate, Disodium Pyrophosphate, Sodium Lauryl Sulfate

Za složení produktu odpovídá výrobce. Aktuální složení produktu naleznete na jeho obalu.

Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionální péče o vlasy a barvení. S dlouhou historií od roku 1880 se specializuje na inovativní produkty pro kadeřnické salony a domácí použití. Je známá pro širokou paletu barev a odstínů vlasového barvení, spolu s produkty pro péči o vlasy, které nabízejí výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zůstává oblíbenou volbou mezi profesionálními kadeřníky a zákazníky, kteří hledají kvalitu a trendy v péči o své vlasy. Její angažovanost ve výzkumu, školeních a komunitních iniciativách podporuje kvalitu a inovace v celém odvětví.