Proč právě Davines Pasta & Love Hair Beard & Body Wash 300 ml?

Davines Pasta & Love Hair Beard & Body Wash je víceúčelový pánský šampon na vlasy, vousy a tělo 3v1 určený k osvěžujícímu a jemnému čištění.

Řada Pasta & Love symbolizuje muže, který umí ocenit kvalitu věcí a rozhodne se jimi obklopit. Jedná se o muže, který cestuje po celém světě, ale neztrácí svou identitu a ctí své vlastní tradice. Pasta & Love je řada určena mužům, kde Davines používá recyklované skleněné láhve (34 % od spotřebitelů a 24 % z průmyslového odpadu), aby zajistil nižší dopad na životní prostředí. Balení celé řady je 100 % kompenzováno projektem zalesňování a ochranou půdy v Etiopii.

Hlavní aktivní složky:

Výtažek z organické certifikované mochyně

Jedinečné vlastnosti:
  • víceúčelový pánský šampon 3v1
  • určený na vlasy, vousy a tělo
  • osvěžující a jemné čištění
Doporučujeme
Jak použít Davines Pasta & Love Hair Beard & Body Wash 300 ml?

Aplikujte na mokré vlasy, vousy a tělo. Jemně masírujte a opláchněte. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte.

Složení Davines Pasta & Love Hair Beard & Body Wash 300 ml

Aqua / Water / Eau, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Decyl Glucoside, Glycerin, Polysorbate 20, Parfum / Fragrance, Sodium Methyl Isethionate, Sodium Cocoyl Glycinate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Lauric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Polyquaternium-10, Sodium Laurate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polyquaternium-67, Physalis Angulata Extract, Citric Acid, Limonene, Sodium Hydroxide, Geraniol, Citronellol, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate.

Zde uvedené informace o produktu se mohou změnit. Vždy se podívejte na obal produktu, kde najdete nejaktuálnější seznam složek.

Cílem Davines je dělat to nejlepší pro svět, být tvůrcem dobrého života pro všechny, prostřednictvím krásy, etiky a udržitelnosti. Společnost Davines byla založena v Parmě v Itálii v roce 1983 a je rodinnou společností B Corp, která upřednostňuje použití ingrediencí přírodního původu k vytvoření kvalitní vlasové péče, kterou si můžete dopřát v salonu. Naše udržitelné kosmetické produkty obsahují aktivní ingredience studované ve Vědecké Zahradě a naší výzkumné a vývojové laboratoři, která mísí řemeslného botanického ducha s pokročilými kosmetickými technologiemi. Výrobní závod a kanceláře Davines jsou uhlíkově neutrální od roku 2018, čehož bylo dosaženo snížením emisí a neutralizací zbytku prostřednictvím projektů zalesňování s certifikací Plan-Vivo, a se společností SBTi jsme se zavázali dosáhnout nulových čistých emisí nejpozději do roku 2050. Umožňujeme cirkulaci pomocí principů ekodesignu, abychom minimalizovali dopad obalů, a naše produkty jsou od roku 2022 plastově Net-Zero díky partnerství s Plastic Bank, která sbírá tolik plastu, kolik používáme pro naše produkty. Udržitelná vlasová péče Davines je podporována profesionály ze salonů po celém světě a můžete si ji užívat i doma pro krásu, která je dobrá pro vás i pro planetu.