Proč právě Davines Pasta & Love Non-Foaming Transparent Shaving Gel 150 ml?

Nepěnivý gel na holení Davines Pasta & Love Non-Foaming Transparent Shaving Gel je univerzální pro precizní a úplné oholení, který lze používat bez štětky. Zanechává pokožku jemnou a čistou. Produkt má průhlednou gelovou texturu. Lze ho použít v kombinaci s dalšími produkty této řady, jako je olej na vousy nebo krém po holení.

Řada Pasta & Love symbolizuje muže, který umí ocenit kvalitu věcí a rozhodne se jimi obklopit. Jedná se o muže, který cestuje po celém světě, ale neztrácí svou identitu a ctí své vlastní tradice. Pasta & Love je řada určena mužům, kde Davines používá recyklované skleněné láhve (34 % od spotřebitelů a 24 % z průmyslového odpadu), aby zajistil nižší dopad na životní prostředí. Balení celé řady je 100 % kompenzováno projektem zalesňování a ochranou půdy v Etiopii.

Hlavní aktivní složky:

Výtažek z organické certifikované mochyně

Jedinečné vlastnosti:
  • univerzální nepěnivý gel na holení
  • pro precizní a úplné oholení
  • průhledná gelová textura
  • lze používat bez štětky
Doporučujeme
Jak použít Davines Pasta & Love Non-Foaming Transparent Shaving Gel 150 ml?

Konečky prstů naneste produkt na oblast, kterou chcete oholit. Podle potřeby oholte. Odstraňte vlhkým ručníkem a použijte vodu po holení.

Složení Davines Pasta & Love Non-Foaming Transparent Shaving Gel 150 ml

Aqua / Water / Eau, Alcohol Denat., Carbomer, Propylene Glycol, Ppg-26-Buteth-26, Parfum / Fragrance, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxide, Glycerin, Disodium Edta, Physalis Angulata Extract, Limonene.

Zde uvedené informace o produktu se mohou změnit. Vždy se podívejte na obal produktu, kde najdete nejaktuálnější seznam složek.

Cílem Davines je dělat to nejlepší pro svět, být tvůrcem dobrého života pro všechny, prostřednictvím krásy, etiky a udržitelnosti. Společnost Davines byla založena v Parmě v Itálii v roce 1983 a je rodinnou společností B Corp, která upřednostňuje použití ingrediencí přírodního původu k vytvoření kvalitní vlasové péče, kterou si můžete dopřát v salonu. Naše udržitelné kosmetické produkty obsahují aktivní ingredience studované ve Vědecké Zahradě a naší výzkumné a vývojové laboratoři, která mísí řemeslného botanického ducha s pokročilými kosmetickými technologiemi. Výrobní závod a kanceláře Davines jsou uhlíkově neutrální od roku 2018, čehož bylo dosaženo snížením emisí a neutralizací zbytku prostřednictvím projektů zalesňování s certifikací Plan-Vivo, a se společností SBTi jsme se zavázali dosáhnout nulových čistých emisí nejpozději do roku 2050. Umožňujeme cirkulaci pomocí principů ekodesignu, abychom minimalizovali dopad obalů, a naše produkty jsou od roku 2022 plastově Net-Zero díky partnerství s Plastic Bank, která sbírá tolik plastu, kolik používáme pro naše produkty. Udržitelná vlasová péče Davines je podporována profesionály ze salonů po celém světě a můžete si ji užívat i doma pro krásu, která je dobrá pro vás i pro planetu.