Varianty produktu

Proč právě Indola PCC Fashion 60 ml?

Permanentní pečující barva nechává proniknout koncentrované mikropigmenty hluboko do vlasových vláken a bezpečně tak vytváří naprosto vynikající barevné výsledky. Komplex Nutricare posiluje vnitřní i vnější vlasovou strukturu. Rychlé míchání a snadná aplikace. Uzavírá molekuly barvy uvnitř vlasu a tím napomáhá předcházet jejich vyblednutí, zatímco s pomocí vzácných olejových složek uhlazuje povrch vlasů a dodává jim výjimečný lesk.

Upozornění:

V současné době probíhá změna designu balení a změna ve značení odstínů. Změna se týká pouze značení – odstíny zůstávají stejné.

Indola je mezinárodní německá značka, která je určena exkluzivně pro kadeřníky. Mladá, svěží a plná nápadů, která oslavuje především inovativní, nezávislé kadeřníky. Produkty značky Indola jsou inspirovány nejnovějšími trendy, proto jsou vždy snadno rozeznány a vysoce poptávány jak profesionálny, tak jejich klienty. Produkty Indola jsou inovativní a přesně cílené. Jejich aplikace je jednoduchá a zaručuje perfektní výsledky. Indola kromě přípravků pro péči o vlasy nabízí i přípravky pro barvení a melírování, ale také stylingové přípravky. Kvalitní přípravky značky Indola obsahují aktivní složky zaručující tu nejlepší péči pro vaše vlasy.