Proč právě Invisibobble Sprunchie DUO It Is Sweater Time?

Dopřejte si pohodlí a styl s limitovanou edicí gumiček Invisibobble Sprunchie DUO It Is Sweater Time. Tento set obsahuje dva kreativně pojmenované kousky - Toffee Tornado a Winter Wishes, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají jedinečný design. Navíc jsou spolehlivé a dobře drží díky spirálové gumičce, která je ukryta v luxusní látce. Vaše vlasy udrží pohromadě aniž by na nich vytvořily otlak a jiné stopy.

Co obsahuje tento set:  

1x Sprunchie gumičku v měkkém flanelu

1x Sprunchie gumičku v textilním materiálu imitující kůži karamelové barvy

Jedinečné vlastnosti:
  • Textilní materiál šetrný k vlasům,revoluční spirálová gumička uvnitř,
  • nezanechává na vlasech žádné stopy a otlaky,
  • snadno se vyjme bez zacuchání,
  • pevně drží vlasy pohromadě bez způsobení bolesti hlavy,
  • luxusní vlasový doplněk,vysoký komfort při nošení,
  • oblíbený design modrých proužků.
Doporučujeme
Jak použít Invisibobble Sprunchie DUO It Is Sweater Time?

Gumičku Invisibobble Sprunchie Extra Comfy Bear Necessities používejte jako klasickou gumičku do vlasů pro vytvoření culíků, drdolů a jiných účesů. Gumičku můžete libovolně kombinovat s jinými doplňky do vlasů Invisibobble.

Pokud už vás nebaví neustále uzlíky, poškozené vlasy a otlačeniny, které způsobují běžně používané vlasové gumičky, je čas pozdravit rytíře vašich vlasů ve spirálovém brnění: Invisibobble! Jedinečný tvar těchto spirálových gumiček, které jsou inspirovány telefonní šňůrou, pečují o vaše vlasy, vlasy nelámou, jsou pevné, minimalizují poškození a pocit pnutí. Jsou tu proto, aby vás každý den podporovali. Bez ohledu na to, zda chcete mít skákací cop nebo pěkně utažený drdol. Jsou k dispozici v několika roztomilých barvách, od klasické černé až po mátově zelenou. Jakmile je vyzkoušíte, už se nikdy nevrátíte ke starým vlasovým gumičkám.