Varianty produktu

Proč právě Joico Color Intensity Semi-Permanent Créme Color 118 ml?

Odvažte se a změňte dočasně barvu svých vlasů se Semi-Permanentní barvou Joico Color Intensity Semi-Permanent Créme Color. Barvy poskytují mimořádně intenzivní odstíny, které vydrží na vlasech až 20 umytí. Velkou výhodou barev je jejich aplikace. Již nemusíte odměřovat přesné množství a používat oxidant. Snadná aplikace tak umožňuje barvy používat i z pohodlí domova. Barvy obsahují vyživující Kukui olej, který pochází z havajských Kukui ořechů, a vyznačují se tak vysokým hydratačním a regeneračním účinkem. Vlasy po použití barvy budou nádherně lesklé, hydratované a zanechají si svoji sametovou hebkost a zdravý vzhled. Barvy můžete mezi s sebou libovolně míchat a vytvořit tak jedinečný barevný odstín. Barevný odstín se po častém mytí vlasů změní na pastelový, až se úplně vymyje. Úplné vymytí barvy z vlasů potrvá až 20 umytí.

Jedinečné vlastnosti:
  • Semi-permanentní barvy v moderních odstínech,
  • odstín na vlasech vydrží až 20 umytí,
  • není nutný žádný vyvíječ,
  • dodává vlasům vysoký lesk,
  • má hydratační a regenerační účinek,
  • poskytuje mimořádně intenzivní odstín,
  • lze míchat s jinými odstíny,
  • vhodné pro všechny typy vlasů.
Jak použít Joico Color Intensity Semi-Permanent Créme Color 118 ml?

Barvu Joico Color Intensity Semi-Permanent Créme Color aplikujte pomocí štětce na suché vlasy, nechte působit 20 minut a poté z vlasů důkladně opláchněte vodou. Barvu neaplikujte přímo na vlasovou pokožku, ponechte 0,5 cm odstup od pokožky hlavy. Aby byla barva na vlasech co nejintenzivnější, doporučujeme vlasy předem zesvětlit. Pokud jsou vaše vlasy tmavě hnědé až černé, barevný výsledek se může lišit, nebude tak moc výrazný.

Profesionální vlasová značka JOICO byla založena v roce 1975 v Los Angeles světoznámým kadeřníkem Stevem Stefano. Ihned po svém vzniku se díky revolučním technologiím stala lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako jedna z prvních začala využívat protein Keratin na opravu poškozených vlasů a později se stala jednou z nejúspěšnějších značek na světě. Značka nabízí kompletní sortiment špičkové vlasové kosmetiky nejen pro profesionální kadeřníky a stylisty, ale i pro širokou veřejnost. Značka neustále vyvíjí nové produkty a zlepšuje výrobní technologie, aby dokázala nabídnout vysoce kvalitní a bezpečné produkty pro každodenní péči o vlasy. Produkty JOICO nejsou testovány na zvířatech a veškeré obaly a papíry obsahují příměs škrobu, a jsou tak snadno rozložitelné a recyklovatelné.