Proč právě Kallos KJMN Bleaching Powder 500 g?

Kallos KJMN Bleaching Powder je svou univerzální recepturou vhodný pro všechny profesionální techniky odbarvování. Navržený je tak, aby zajistil efektivní zesvětlení a odstranění přírodního nebo umělého pigmentu vlasů aniž by při procesu zesvětlení docházelo k poškození vlasů. Díky tomu že je tento zesvětlovací prášek bezprašný dobře se s ním i pracuje.

Jedinečné vlastnosti:
  • Efektivní zesvětlení,
  • vhodný pro všechny profesionální techniky odbarvování,
  • bezprašnost,
  • ochranné schopnosti.
Jak použít Kallos KJMN Bleaching Powder 500 g?

Při použití zesvětlovacího prášku Kallos KJMN se striktně držte návodu uvedeném na produktu.  Pro dosažení žádaného výsledku je doporučeno míchat s peroxidem KJMN o síle 10, 20, 30 nebo 40 Vol. podle požadovaného zesvětlení a typu vlasů. Vzniklou směs neneste na suché vlasy a po nanesení nechte působit dle prováděné odbarvovací techniky 15-45 minut. Nakonec důkladně opláchněte vodou.

Upozornění:
  • Určeno pouze pro profesionální použití.
  • Zabraňte styku s očima a poškozenou kůží.
  • Používejte vhodné ochranné rukavice.
  • Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a poraďte se s lékařem.
Složení Kallos KJMN Bleaching Powder 500 g:

Potassium Persulfate, Ammonium Persulfate, Sodium Metasilicate, Magnesu Tetragonoloba (Guar) Gum, Sodium Lauryl Sulfate Tetrasodium Edta, Ci S77007 (Ultramarines Carbonate Hydroxide, Sodium Stearate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cyamopsis, Tetragonoloba (Guar), Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Tetra sodium Edta, CIS77007 (Ultramarines)

Posláním společnosti Kallos Cosmetics je najít optimální rovnováhu mezi kvalitou a cenou a zároveň být vždy inovativní. Tato maďarská společnost se stala leaderem na trhu produktů vlasové péče nejen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupně se její věhlas rozšířil i do dalších zemí. Cílem této kosmetické značky jsou hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálním společníkem pro vlasy suché, poškozené i barvené. Společnost poskytuje vysoce stylové, kvalitní kosmetické výrobky po celém světě pro profesionály, ale i pro běžné zákazníky.