Proč právě Kallos KJMN Banana Hair Mask With Multivitamin Complex 275 ml?

Kallos KJMN Banana Hair Mask With Multivitamin Complex je vlasová maska, která kombinuje výživné složky s vůní banánu. Díky svému komplexu s multivitaminy poskytuje hloubkovou péči o vlasy, obnovuje jejich strukturu a dodává jim ztracenou vitalitu. Ideální je pro suché a poškozené vlasy, které hydratuje a zjemňuje, zanechává je hebké a lesklé. Její bohatá textura umožňuje snadnou aplikaci a rychlý účinek během několika minut. Celkově je to skvělý produkt pro posílení vlasů a zlepšení jejich celkového vzhledu.

Jedinečné vlastnosti:
  • Multivitaminový komplex pro zdravé vlasy,
  • osvěžující vůně banánu,
  • hloubková obnova a péče o vlasy,
  • hydratace a zjemnění pro hebký lesk,
  • rychlý a praktický účinek během několika minut.
Jak použít Kallos KJMN Banana Hair Mask With Multivitamin Complex 275 ml?

Vlasovou masku Kallos KJMN Banana naneste v dostatečném množství na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Po 5 minutách působení důkladně opláchněte.

Složení Kallos KJMN Banana Hair Mask With Multivitamin Complex 275 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride , Olea Europaea Oil, Parfum, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Musa Sapientium Fruit Extract , Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCI, Maltrodextrin Sodium Starch, Octenylsuccinate Silica, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Posláním společnosti Kallos Cosmetics je najít optimální rovnováhu mezi kvalitou a cenou a zároveň být vždy inovativní. Tato maďarská společnost se stala leaderem na trhu produktů vlasové péče nejen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupně se její věhlas rozšířil i do dalších zemí. Cílem této kosmetické značky jsou hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálním společníkem pro vlasy suché, poškozené i barvené. Společnost poskytuje vysoce stylové, kvalitní kosmetické výrobky po celém světě pro profesionály, ale i pro běžné zákazníky.