Proč právě Kallos KJMN Volumizing Spray 200 ml?

Sníte vlasech, které mají objem? Pak pro vás máme tip na produkt, který vám doma nesmí chybět. Díky Kallos KJMN Volumizing Spray bude snazší dosáhnout objemu ve vašich vlasech. Jemně tužící, zároveň posiluje vlasové vlákno a chrání vlasy před vlhkem. Sprej je vhodný pro všechny typy vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
  • Dodá vlasům objem,
  • jemně tužící,
  • vyživuje vlasy,
  • chrání před vlhkem,
  • vhodný pro všechny typy vlasů.
Doporučujeme
Jak použít Kallos KJMN Volumizing Spray 200 ml?

Kallos KJMN Volumizing Spray aplikujte do ručníkem vysušených vlasů přímo ke kořínkům, kdy dosáhnete objemu, případně po celých délkách vlasů pro půvabný vzhled, následně vlasy vyfoukejte fénem. Lze jej aplikovat i na suché vlasy.

Složení Kallos KJMN Volumizing Spray 200 ml

Aqua,Vp/Va Copolymer, Polyquaternium-11, Ppg-26-Buteth-26, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-7, Parfum,Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Linalool, Limonene, Citral.

Za složení produktu odpovídá výrobce. Aktuální složení produktu naleznete na jeho obale.

Posláním společnosti Kallos Cosmetics je najít optimální rovnováhu mezi kvalitou a cenou a zároveň být vždy inovativní. Tato maďarská společnost se stala leaderem na trhu produktů vlasové péče nejen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupně se její věhlas rozšířil i do dalších zemí. Cílem této kosmetické značky jsou hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálním společníkem pro vlasy suché, poškozené i barvené. Společnost poskytuje vysoce stylové, kvalitní kosmetické výrobky po celém světě pro profesionály, ale i pro běžné zákazníky.