Proč právě Kallos KJMN Extra Strong Hold Hair Spray With Keratin Vapour Repelling Effect 750 ml?

Kallos KJMN Extra Strong Hold Hair Spray s obsahem keratinu vašemu účesu poskytne extrémně pevnou fixaci a odolnost proti vlhkosti. Jeho inovativní složení s keratinovými částicemi zabraňuje pronikání vodní páry a tak účes perfektně drží i za vlhkého počasí. Vlasy udrží na svém místě celý den a zároveň jim dodá lesk, pevnost bez zbytečného zatížení.

Jedinečné vlastnosti:
  • Extrémně pevná fixace pro náročné účesy,
  • obsah keratinu pro posílení vlasů,
  • zajišťuje odolnost proti vodě a vlhkosti,
  • zanechává vlasy lesklé, pevné a živé.
Jak použít Kallos KJMN Extra Strong Hold Hair Spray With Keratin Vapour Repelling Effect 750 ml?

Silně tužící lak Kallos KJMN Extra Strong Hold Hair Spray K nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm na suché vlasy.

Složení Kallos KJMN Extra Strong Hold Hair Spray With Keratin Vapour Repelling Effect 750 ml:

Alcohol, Butane Isobutane, Propane, Octylac Butylaminoethyl Methacrylate Colpolymer, Aminomethyl Propan Dimethicone, Hydrolyzed Keratin, Isopropyl Myristate, Retinyl Palmitate Tocopheryl, Acetate, Panthenol

Posláním společnosti Kallos Cosmetics je najít optimální rovnováhu mezi kvalitou a cenou a zároveň být vždy inovativní. Tato maďarská společnost se stala leaderem na trhu produktů vlasové péče nejen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupně se její věhlas rozšířil i do dalších zemí. Cílem této kosmetické značky jsou hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálním společníkem pro vlasy suché, poškozené i barvené. Společnost poskytuje vysoce stylové, kvalitní kosmetické výrobky po celém světě pro profesionály, ale i pro běžné zákazníky.